BőszEcset

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: baobe, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Különlegességét fejformája adja, mely egyenes felülettel, laposan vágott, kerek átmérőjű foglalatból indulva. A fejrész 2cm-ről 5cm-re teljesedik ki. Anyaga lágy, természetes szál. Rövid nyéllel készült.

• Ecsethossz: 17,5 cm
  • Fej átmérője: 20 mm
  • Szálhossz: 48 mm

baobe

2012. október 23.

Elég nagy fejű, ezért én nem pirosításra, hanem púder felvitelére használom. Nem túl tömör, egyenletes, vékony rétegben vihető vele fel a púder. Nagyon puha, kellemes tapintású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 23.