BőszEcset

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: baobe, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Formája ferdén ívelő, szerkezete rendkívül dús, tömör. Kiváló minőségű vöröses színű, természetes eredetű alapanyagból készül. Lapított foglaltból a szálak 2,5cm-ről 4 cm-es hosszúságig ívelnek. Ferde formájának köszönhetően tökéletesen illeszkedik az arcpír kívánt vonalára.

• Ecsethossz: 20 cm
  • Fej szélesség: 40 mm
  • Szálhossz: 36 mm

széva

2021. június 14.

Ez egy nagyon jó ecset! Imádom és igyekszem beszerezni még több természetes szőr ecsetet. Valahogy olyan más érzés használni mint az eddigi ecseteimet, pedig jók azok is.

Vettem nagy púder ecsetet egy laza nagy ciprusfa nyelűt és szemre is vettem még kettőt. Mind valódi szőr és nem tudom ,hogy csak én vagyok e így vele ,de ezek az ecsetek mind leadják a port amit felvesznek. Nagyon imádom mindet, szinte csak ezeket használom mióta megvannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 14.

agiagi

2018. április 23.

Még csak pár hónapja van meg, de szeretem. Puha, nem hullik, teszi a dolgát (bár előtte csak egy no-name ecsetem volt, azzal összehasonlítva ég és föld, de a jóhoz elég könnyű hozzászokni)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Hoogie

2017. november 24.

Kedvenc esetem. Tetszik hogy nagy, hogy tömött nagyon puha és nagyon ritka az hogy hullik a szőre!Nagyon jól lehet vele dolgozni nem kell sok a púderből,pirosítóból, könnyen felveszi őket.Egyszerűen el lehet vele dolgozni a sminktermékeket.Nagyon jó, megérte az ára miatt is! :) Imádom a Bőszecset üzletet és a termékeit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

linkee

2015. április 11.

Negyedik éve használom ezt az ecsetet, munkaeszközöm (sminkes vagyok) Napi akár 10 szeri sebbenzines mosás mellett sem hullott még ki talán 1 szőrszála sem!) Tömött, puha, kézre áll. Érdemes beruházni rá kb. 3000Ft.ért, mert évekig jó barátnőtök lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

orchidea8627

2013. február 26.

Ez egy szuper pirosítóecset.
Tökéletes a formája, természetes szőrből van de a puhábbik fajtából.
Nem karistol, nagyon selymes, szépen felveszi a pirosítót és könnyen eloszlatja.
A nyél fogása is kényelmes, bátran ajánlom, minőségi darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

Ez egy szuper pirosítóecset.
Tökéletes a formája, természetes szőrből van de a puhábbik fajtából.
A nyél fogása is kényelmes, bátran ajánlom, minőségi darab.

baobe

2012. október 21.

Puha, tömör, szépen, akár vékony rétegben is felvihető vele a pirosító. Bronzosító felvitelére is jó, ha nem kontúrozni akarunk vele. Kontúrozáshoz túl széles a fej.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 21.