BőszEcset

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: baobe, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Sminkelés elengedhetetlen előkészítő kelléke a korrektor megfelelő felhelyezése. Ebben segít ez a korrektor ecset, ovális-lapos fejkialakítású, anyaga borvörös Toray műszál. Fekete matt nyéllel készül.

• Ecsethossz: 17,8 cm
  • Fej szélesség: 9 mm
  • Szálhossz: 13 mm

8 - 24 mm-es méretekben kapható.

baobe

2014. január 13.

Kellően puha, de lehetne kissé tömörebb is. Csak kisebb felületek, pattanások, apró foltok eltüntetésére alkalmas, szemkörnyékre túl kicsi a feje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 13.