BőszEcset

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Tömör szerkezetű, ívelt végű póderecset. Kifogástalan minőségű alapanyagból készült. Fejrésze kissé ovális, kerekített. Segítségével a porpúder könnydén és egyenletesen eloszlatható. Rövid, matt fekete nyéllel ellátott változata praktikus és könnyed tárolási lehetőséget biztosít.

Ecsethossz: 17 cm

Fejszélesség: 48 mm

Szálhossz: 50 mm

Trixi

Korcsoport: >54
2016. augusztus 1.

Még csak egyszer használtam, de el is ment a kedvem tőle. Egy jó pár szála kihullott, és jól beleragadt az alapozóba. Szerintem nem is puha, a többi ecsetem, még a relatíve olcsóbbak is sokkal puhábbak, nálam ez alap, mert érzékeny, pirosodásra hajlamos a bőröm. Fel sem merült bennem, hogy egy ilyen népszerű és nem az olcsó kategóriába tartozó ecset ennyire szúrós lehet. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

KuliKali

2015. október 7.

Szeretem-szeretem,csak 2 gond van vele:nagyon büdös és hullajtja a szálait,ami beleragad a felvitt púderbe,ezenkívül nagyon puha,minden nap be van fogva <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 7.

petoandika

2014. január 30.

Nekem teljesen bevált, picit tényleg hullatja a szőrét. Puha és púderezésre alkalmas. Nekem megérte az árát, több ecsetet is vettem a bőszecsettől, eddig egyikben sem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

szisz5

2013. február 15.

Picit csalódás volt ez az ecset. Netről a webshopból rendeltem, nem tudtam ellenőrizni. Tömörsége kiváló, ugyanakkor amióta megérkezett folyamatosan hullanak a szálai (pedig már vagy 4 mosáson túl van) és eszméletlenül büdös, műszaga van.
Pirosításra a mérete miatt szerintem alkalmatlan, mert nagyon nagy, tömör feje van. Púderezéshez viszont éppen ideális.
Más Bőszecsettel még nem volt problémám, hasonló hullást és szagot nem tapasztaltam. Nagyon sajnálom, mert nem volt a legolcsóbb...ennél többet vártam a pénzemért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.