BőszEcset

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: baobe, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Kifelé szélesedő, sréhen vágott fejű ecset. Különleges fejformája, és kiváló minőségű szálai teszik egyedivé.

• Ecsethossz: 16,8 cm
  • Fej átmérője: 8 mm
  • Szálhossz: 10-16 mm

baobe

2014. június 4.

Bár a BőszEcset forgalmazza, ez egy Dynasty feliratú ecset. Nekem korrektorhoz ajánlották a boltban, szem környékére. Azt mondták, erősebb fedésű, sűrűbb korrektorhoz is jó.
A szem környéken való használathoz nekem nem elég puha. A masszívabb, pl. kompakt korrektorhoz, ill. satírozáshoz meg nem elég erős. A szálak egyáltalán nem rugalmasak, teljesen eldeformálódik a fej használat közben, folyton helyre kell igazítani. Rossz választás volt. Néha használom, szemhéjpúder, vagy highligter felvitelére, ahhoz nem kell annyira erősnek, rugalmasnak lennie.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 4.