BőszEcset

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: narancsdzsem, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Kerek, szélesedő fejformájú satír ecset. Természetes szálból áll, anyaga puha de formatartó.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Akane

2014. február 3.

Én nagyon szeretem az ilyen ecsetem, jól lehet vele elsatírozni a széleket vagy éppen felvinni némi highlightert ide-oda, de pl. korrigálásra se rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 3.

narancsdzsem

2012. november 12.

Sajnos nem formatartó, vagyezt nem úgy érti, ahogy én. Nem lehet satírozni vele, mert "szétterül" a szemhéjon, befedi az egészet, elken mindent egy színné.
Tudjátok mire jó? Szem alatti karikákra alapozót felvinni, mert jó puha. De satírozásra....! Nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.