BőszEcset

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: baobe, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Az alapozó ecsetekhez hasonló "Duo-fibre" ecset; fehér szintetikus szálak a fekete természetes szálak közé keverve adják a fej különlegességét. Lágyan, és egyenletesen viszi fel a korrektort a szemkörnyékére, az arc megfelelő vonalaira.

• Ecsethossz: 15 cm
  • Fej szélesség: 15 mm
  • Szálhossz: 20 mm

Hilneot

2014. június 5.

Korrektorhoz kerestem ecsetet és ezt ajánlották a BőszEcset boltjában. Szépen és finoman el tudom vele dolgozni a MAC Mineralize korrektort (ez inkább folyékony állagú). Krémesebb, tömörebb korrektorokhoz szerintem nem lenne ideális eszköz, mert valóban nagyon pihe-puha. De pl. szemhéjpúdert gyönyörűen tudok vele satírozni, erre nekem ő vált be a legjobban, pedig van jó néhány satírozó ecsetem. :) ez egy nagyon jó ecset!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.

baobe

2014. június 4.

Ez egy pihe-puha csoda. Mivel nagyon puha a feje, s egyáltalán nem tömör, inkább csak por állagú korrektor / szemfesték felvitelére alkalmas. Ezért a -1 pont.
Egyébként Mineral Optice feliratú, nem BöszEcset saját gyártmány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 4.

Egyébként Mineral Optice feliratú, nem BöszEcset saját gyártmány.