BotanicOil

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tinati, Módosítva: 2017. május 2.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A 100% bio argánolaj tökéletes köröm és hajápoló, a bőrre pedig különleges megújító hatással bír. Rendkívül gazdag E-vitaminban, esszenciális zsírsavakban és antioxidánsokban. Az argánolaj luxus kényeztetése nem hagy maga után zsíros, olajos érzést, a bőrt kondicionálja és hidratálja, nemcsak az arcon, hanem az egész testen egyaránt. Lágy, mint a selyem, gyorsan felszívódik és tetőtől-talpig kényeztető élményt nyújt testnek és léleknek. Minden bőrtípushoz illeszkedik, mindenkinek ajánljuk, aki meg szeretné őrizni bőre szépségét, üdeségét. 100% finomítatlan szűz olaj.

Összetevő: 100% bio marokkói argánolaj

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil