BotanicOil

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tinati, Módosítva: 2017. május 2.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szőlőmagból hideg eljárásban préselt, pille könnyű olaj, a bőrbe jól és páratlanul gyorsan beszívódik. Vegyes és zsíros bőrre különösen ajánlott tisztító hatása miatt, nem tömíti el a pórusokat, ellenben feloldja a bőrben felgyülemlett felesleges faggyút. Jellegzetes illatú, zöld színű, finomítatlan szűz olaj, mely telítetlen zsírsavakban, antioxidánokban, vitaminokban, klorofillban és bioflavonokban rendkívül gazdag. Nem hagy maga után zsíros érzetet, a bőrt bársonyossá és puhává varázsolja.

100%-ban természetes, finomítatlan olaj.

Összetevő: 100% tiszta magyar szőlőmagolaj

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil