Botéa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: munyi91, Módosítva: 2016. március 21.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajszérum, mely lezárja a töredezett hajvégeket, így többé nem töredeznek. Argán és jojoba olajat tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Nikike92

2014. október 24.

Használom kb 1 éve,nagyon sokmindent kiprobáltam már ez vitte a pálmát!vizes száraz hajon egyaránt használom.Könnyen beszívódik,kellemes az illata.Látszólag a hajam is egészségesebb lett töle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

munyi91

2014. augusztus 21.

Megelőlegezem neki a 4 csillagot, mert finom, enyhe illata van, 1 pumpányi bőven elég a hosszú hajamra, nem nehezít és zsírosít,a hajam finom puha lesz. Végre! Annyi olajat próbáltam már de a semi di lino kivételével mindegyikkel besültem, A fodrászkellékesben az eladó ajánlotta, mert nem akartam 4000 forintot költeni a semi di linora, gondoltam megér egy próbát. Akciósan vettem 2300 ft-ért, amúgy olyan 2900 körül van. Eddig csak száraz hajon próbáltam,szerintem vizesre sem lehet rosszabb:)

Update:
Mióta használom sokkal kezelhetőbb a hajam.Szép fénye van, puha, nem vattásodik és elmúlt az az idegesítő száraz, sprőd érzet mikor megsimítom a hajam. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Update:

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil