Bottega Veneta

Ár:   85 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eheiszki, Módosítva: 2023. január 24.

Ár:   85 000 Ft
Lelőhely:   drogériák, online

Megjelenés éve 2018.

Fejjegyek: gyömbér, narancs, citrom

Szívjegyek: feketebors, hedione, zöld jegyek

Alapjegyekr: gesztenye, tölgy, olibánum (fenyőtömjén), cédrusfa, vanília, kömény

eheiszki

2023. január 31.

Ő az egyik új büszkeségem, természetesen totál véletlenül találtam egy csoportban és konkrétan lehetetlen beszerezni.
Ahogy a neve is jelzi, ő egy gesztenye illat na de nem akarmilyen gesztenyés illat. Valahol a nyári frissítő gyömbéres italok és az őszi tábortüzek között helyezkedik el. Kifújáskor gyömbéres kissé citrusos és zöld fűszeres, majd gesztenyés, édeskés de mégis nyers gesztenye ő, közben úgy füstös hogy nem füstös, édes de mégsem, kissé balzsamos és meleg fűszeres. Igazi kontrasztok vannak az illatban, befogadhatóak és szerethetőek. Áldom az eget hogy rátaláltam. Aki realisztikus gesztenyét keres ami meleg időben is viselhető, nem megy el erősen ámbrásba vagy gourmandba, annak ajánlom hogy csapja fel a netet kutatni utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 31.