Boucheron

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. július 25.

Illatcsalád:Virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: szilva, sárgabarack, őszibarack, ibolya, rózsa, nőszirom, bazsarózsa, akácia, szantálfa, pézsma, napraforgó, ámbra

Boucheron Jaipur Pour Femme EdT fújósok
Ár: 3.500 Ft/5 ml , Eladó: Dottir
Állapot: Saját parfümből frissen fújva., Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, Foxpost, személyesen Budapest Nyugati környékén.
Ár: 9900,- Ft plusz posta/Foxpost , Eladó: Tamcsi
Állapot: 50 ml/ képen látható mennyiség, Helyszín: Veresegyház, fizetés: Átutalás után postázom vagy személyesen

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Fanfarsang

2017. november 28.

1998-ban használtam, 18 évesen. A fiókom mélyén bukkantam rá a minap. Még annyi van benne, hogy jóideig visszarepítsen a múltba a szagolgatásával. Micsoda nosztalgia! Ez az illat... Nekem nagyon keleties illat volt! Szerintem télen jó igazán viselni, biztos azért gondolom, mert anno is akkor használtam. Isteni finom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

szilviakiralyno

2017. május 20.

Elővettem a nosztalgia szellemében a szekrény mélyéről, várva azt a hatást, amit egykor nyújtott. Az parfüm kifogástalan, de maga az illat már nem tölt el olyan nagy megelégedettséggel, mint rég. Van benne valami melankólia, valami szépen megfogott érzés, mely a remény definíciója lehetne, de már nekem nincs konkrét cél. Ami akkor volt remény, mikor a Jaipurt megismertem, azt elértem. Amit meg elveszítettem, az illat nem fogja visszahozni, soha már.
Amennyire kedveltem, és régi emlék által költeményt írtam volna hozzá, most annyira nem érintett meg. Hát igen.. az idő csak egy kitolt jelen... folytonosan el-elmúló pillanat... Nos ezt érzem. Eltoltam a múltam, most ide, épp a jelenbe. Már nem szerelem. Már nem érint érzékenyen. Nem szólít.
Ősbölcsesség jutott eszembe: Nincs semmi állandó a világon. Csak maga, a Változás. Milyen igaz. Én is változtam. csak az illat maradt ugyanaz.
Nem sajnálom. Elengedem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Nem sajnálom. Elengedem..

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. április 13.

Ez is a régi illattárból való, de mégis emlékszem rá, hogy mennyire kedveltem. Vajon most hogy tetszene? Ha lehet, újból kipróbálom, és bízom benne, hogy most is szeretni fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 13.

jomosono

2016. október 1.

Csodálatos,finom,elegáns arisztokrata finomság.Nekem India luxus negyedei,palotái ,gyönyörű ékszerei jutnak róla eszembe. keleti titokzatos virág illat.
Tartós............,ennél jobban már csak a Jaipur Zafirt IMÁDOM!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 1.

Tartós............,ennél jobban már csak a Jaipur Zafirt IMÁDOM!!!!!!!!!!

juditkaa70

2015. december 30.

Különleges,finom illat! Elegáns nőknek való! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 30.

Különleges,finom illat! Elegáns nőknek való! :)

noeminagy

2013. május 8.

A kilencvenes évek második felében használtam , nagyon elegáns orientális illat , azóta is érzem az orromban . Sajnos azóta nem láttam sehol...szép emlékek fűznek hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 8.