Boucheron

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: ljudith78, Módosítva: 2020. február 10.

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: festő rekettye, citrom, jázmin, cédrus, ámbra

A palack drgakőre hasonlít, figyelemfelkeltés céljából. Az illat sem mindennapi, friss és könnyed, de keleties és nehéz is. Különleges alkalmakra tökéletes, viselőjét a figyelem középpontjába állítja.

Ár: 6900 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom! Csak postán maradóként!

kvin

2018. január 4.

Nagyon szeretem a Boucheron illatokat, ebből is most használom az utolsó cseppeket. Érdekes, hogy a fenti leírás "friss és könnyed" jelzőkkel illeti, nos, szerintem ez nincs benne - nekem inkább aldehides - a második része találó: "keleties és nehéz is". Valóban különleges alkalmakra való, bár létezik olyan karakteres nő, aki a hétköznapokban is tudja viselni, de szerintem arra sok. Mivel alapvetően drámai - ahogy a 90-es évek illataira ez jellemző - állandó illatnak talán túl súlyos lehet. Imádom a drámai illatokat, de nem minden élethelyzethez illik. Füstös, bújós, randevús illat.
Csak azért 4 csillag, mert nekem kicsit már túl virágos. Üvegben jobb, mint rajtam. A jázmin rajtam nagyon domináns, jobban örülnék egy kis fanyar citromos-cédrusos csitításnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

bbrilona

2017. augusztus 16.

Nőies, nagyon tartós illat. Nekem a jázmin és az ámbra dominált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Nőies, nagyon tartós illat. Nekem a jázmin és az ámbra dominált.

Milka

2016. március 30.

Szép illat, alighanem a festő rekettye adja meg a pikantériáját. Nem vörös, ez tény. Szerethető és viselhető, tulajdonképpen bármikor, bármilyen alkalomra, ez csak ízlés, hangulat, impresszió kérdése. "Másság" hangsúlyozására tökéletes, mert nehezen lehetne kategóriába kényszeríteni, ezért az ilyen jellemmel megáldott hölgyeknek bátran ajánlanám, viszont - érzésem szerint - nem egy bikavadító-fajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 30.

annama

2014. február 24.

Régóta vágytam már rá, mert évekkel ezelőtt egy reptéren kipróbáltam, és sokáig vívódtam rajta, hogy megvegyem-e, de már nem emlékeztem rá, miért volt akkor olyan felkavaró. Most (hogy már kivonják a forgalomból) beszereztem végül egy kis üveggel. A vörös szín miatt féltem, hogy orrbavág majd, mint a Dior vörös Poison vagy a Hugo Boss Deep red, de szerencsére az első szippantással lelki szemeim előtt egy nagyon szép, elegáns nő jelent meg narancskoktéllal a kezében, aminek megörültem. Utána pár perc rémes szünet következett, a Poison-os gyomorforgató émelygés, majd lassan a melengető vanília vette át az uralmat, és így is maradt.
Megrázóbb, izgalmasabb illatra vágytam, persze lesz rá alkalom, hogy viseljem, de nem fog hiányozni, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 24.

micsii

2013. február 22.

Leginkább az üvege miatt vettem meg, az illattal nem is foglalkoztam, amit utólag kissé megbántam. Nagyon tartós, és számomra agresszív illat, kifejezetten csak kivételes alkalmakkor fújom magamra, mert néha még napokkal később is érzem az illatát a hajamon. Ilyen tempóban soha nem fogom elhasználni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

klau0614

2012. szeptember 23.

Isteni finom egyedi illata van!Nagyon-nagyon tartós!Van pár fújós illatmintám belőle amit féltve őrzök.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

nikimazli

2012. július 3.

eszméletlen jó az illata.A neten láttam meg az összetevői alapján gondoltam hogy jó lehet.Az is lett.egésznap érezhető nem kell ujra fujni mert felesleges.A kiszerelése is nagyon szép.ajánlom mindenkinek.Neten rendeljétek ott olcsóbb.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 3.

ljudith78

2012. február 19.

Amikor még csak az üvegét láttam, biztosra vettem, hogy inkább az idősebb korosztály kedvelheti (jaj de szépen körülírtam :) ), ehhez képest amikor megéreztem a papírcsíkon az illatát, egy percig sem gondolkoztam hogy megvegyem (holott nem árt ilyenkor várni egy picit). Ha nem szereted a meleg, fűszeres, orientális illatokat, akkor semmiképp se vedd meg :) De mostanáig nem akadt még férfi, akit ne vett volna le a lábáról :) Hihetetlenül tartós, ezt a parfümöt nem kell napközben "frissítgetni".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 19.