Boulevard de Beauté

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   8 g szájfény; 20 g szemhéjpúder; 9,5 g krémes szemhéjfesték; 3 g púder; 7,2 g korrektor   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lina54, Módosítva: 2016. február 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek

41 termékből álló sminkszett, ami tartalmaz :

• 20 db szemhéjpúdert
  • 5 db krémes szemhéjfestéket
  • 8 db szájfényt
  • 6 db korrektort
  • 2 db púdert

Jár még hozzá 2 db ecset a szájfényekhez, 4db kétvégű és 2db egyvégű szemhélypúder applikátor.

Ár: 3500 Ft , Eladó: FuegoFuego
Állapot: sosem hasznát, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben

fanta98

2017. december 30.

Nem egy nagy durranás, én csak a szemhéjpúdereket használom belőle. Szépek, de valóban nem túl pigmentáltak. Ha sokat rakok fel akkor azért jól látszanak és nem is jönnek le hamar. A krémes szemhéjfestékeket is szeretem, azok viszont nagyon szépek és csillogósak.
A rúzsokat egyáltalán nem használom, nekem ez az ecsetes megoldás nem túl kézenfekvő.
Kezdő sminkkészletnek viszont jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Kezdő sminkkészletnek viszont jó.

lunagraves

2016. április 21.

Ajándékba kaptam kb 3éve, azóta használgatom, A szemhéjpúderek nem túl pigmentáltak de több rétegben elég szépek! A legvilágosabb korrektorokat és púdert már elhasználtam belőle, sajnos a sötéteket nem tudom használni, a szájfényeket/rúzsokat nem nagyon használtam de szépek és egész tartósak is. A krémes szemfestékből csak a fehéret használom, nem túl tartós de szépen lehet használni a matt szemhéjpúderemmel. A mennyisége és a minősége miatt megéri az árát, annak ellenére hogy én pár dolgot nem tudok belőle használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

lina54

2016. február 8.

Karácsonyra kaptam ezt a palettát. Először vegyes érzelmeim voltak, mikor megnézegettem. Nagyon tetszett ,hogy ennyi szemhéjpúder van van benne, de mivel nekem "noname" volt a márkája, sokat nem vártam el tőle. De azt kell,hogy mondjam, hogy egész jó !! Nem mondom,hogy brutálisan pigmentált, de szépen lehet vele dolgozni, kicsit potyog felvitelkor, de nem vészes. Kb. a Lovely kis palettájához tudnám hasonlítani a minőséget. Kevés apró csillám van a szemhéjpúderekben,ami szerintem szépen mutat a szemeken. Jól lehet velük dolgozni, szépek és különlegesek is a színek ! Nagyon tetszik :) A szájfények nem rosszak, jól pigmentált ,de nagyon gyorsan eltűnik a számról. A korrektor is egészen jól használható, könnyű vele dolgozni, de alacsonyabb fedése van. A krémes szemhéjpúdereket meg még nem próbáltam a szememen, csak belenyúltam, de nagyon ragacsosnak tűnnek... nem tudom a szememen hogy tudnám őket viselni. A tükör baromi jó, és maga a csomagolás is praktikus, könnyű használni. Szerintem ez egy tök jó kis paletta egyébként, mind a hétköznapokba, mind buliba, alkalmakkor jól ki lehet használni és szép sminkeket lehet vele elkészíteni. Kezdő és lelkes sminkeseknek mindenképpen ajánlom, mert elérhető áron van (bár pontos árat nem tudok mondani). Haladó sminkeseknek is jó lehet, de nem ez lesz a kedvenc palettájuk. :) Ár/érték arányban 4 csillagra értékelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.