Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: carissima, Módosítva: 2012. február 19.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

A látványos eredményt a Rugalmas többzónás keféje  biztositja egy lépésben, mely tartalmazza a feher alapszínt, mely megemeli es hosszabbítja pilláid, majd a fekete megsokszorozza tekinteted a mikro-nylon szálak segítségével a műszempilla hatást garantálva. Eredmény: minimális erőfeszítéssel maximális hatás.

Zsuzsi216

2017. szeptember 14.

Szuper pillákat varázsolt, nem csomósodott – semmi pókláb – érzékeny szemre is szuper volt.
Nagyon sokáig a kedvencem volt. Semelyik gyártó nem tudott nálam a nyomába érni. Azt hiszem, hogy hamarosan egy újabb Bourjois spirált kell beszereznem. A többivel katasztrófális a kapcsolatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

kimcsu21

2013. június 3.

nagyon jó.nem csomosodik,szép dús és hosszúak lesznek a pilláim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

nagyon jó.nem csomosodik,szép dús és hosszúak lesznek a pilláim.

tiktiktak

2013. március 13.

Imádom, imádom, imádom! :D Röviden és tömören ennyi. Az egyetlen kozmetikai cucc, amit semmi másra nem cserélnék le. Nem tudok róla rosszat írni, úgy ahogy van; tökéletes!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Cipriana

2013. február 16.

Már nagyon régóta kerestem kék szempillaspirált és végre találtam egy kék színű Bourjois Coup de Theatre-t leárazva. Csodaszép, hosszú és dús pillákat varázsol, nekem nagyon tetszik. Illetve előnye még, hogy tartós, nem mászkál el és nem irritálja az amúgy igencsak érzékeny szemem. Ötös!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

brizsitke

2012. június 11.

Igazi tucatspirálként működött nálam sajnos, semmi xtra hatást nem tudtam belőle kicsikarni, bár tény, hogy nem csomósodott. Még egyszer szerintem nem vennék ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

hógolyó

2012. április 14.

Nehezen tudtam felvinni. Semmi műszempillahatás.Nem lett a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

Nehezen tudtam felvinni. Semmi műszempillahatás.Nem lett a kedvenc.

Birdy

2012. február 19.

Úristen, már teljesen el is felejtettem, hogy régebben ezt használtam. Szerintem vissza is térek hozzá... Számomra tökéletes volt.Nem csomósodott össze a szempillám, pont annyi festéket vitt fel amennyi kellett. Az én rövid,kevés szempilláimat totálisan előnyösen hangsúlyozta ki. Többfélében is kapható, én ezt a képen látható feketét használtam. A csomagolása nagyon bejön. Tehát részemről több mint öt csillagot kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.