Bourjois

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: lauraszolloskei, Módosítva: 2015. június 9.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Habzó arctisztító kombinált vagy zsíros bőrre

Elkofen

2017. február 1.

Egy borsónyi mennyiséget kell felhabosítani a kézben és finoman lemosni vele az arcbőrt, majd bő vízzel leöblíteni. Kellemes az illata és nagyon hatékonyan tisztít. Talán picit szárít, de nem vészesen. Viszont cserébe a pórusokat is remekül tisztítja. Különösen nyáron imádom használni, amikor a 30 fokban pillanatok alatt kifényesedik a kombinált-vízhiányos bőröm.
Ez a lemosó bátran ajánlható a normál, a zsíros és a kombinált bőrűeknek is. Száraz bőrűek azért használjanak valamilyen hidratáló kencét utána.
Utoljára egy nagyszabású leárazáson jutottam hozzá 800 valahány forintért. Feltétlenül megéri beruházni rá, mert sokáig kitart egy tubus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

vadvirag919

2016. december 3.

Ez a termék méltánytalanul el van hanyagolva, mint arclemosó. Én netről rendeltem, így csak az itteni véleményekre támaszkodhattam, hogy ez most tulajdonképpen sminklemosó, arclemosó vagy mi ez. Utóbbi és nagyon nagyon szépen teszi a dolgát. Annyira, hogy az első használat után a mostanában kissé problémás bőröm teljesen megnyugodott, kisimult, pattanástalanná vált. A pórusaim méretének is jót tesz. A sminket is leszedi, enyhén szárít, de a végén krémezek, úgyhogy ez nem probléma. Nagyon kis mennyiség kell belőle, viszonylag nagy a tubus, 1500 Ft körül van az ára....teljesen megéri.
Nagyon remélem, hogy hosszú távú használattal is megőrzi ezeket a tulajdonságait, mert akkor ez a világ legjobb lemosója

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

regc90

2016. április 1.

Imádom! Amikor hosszabb hétvégére elutazok, és nem akarok külön még micellás vizet is vinni, elég ez, mert gyönyörűen leszedi még a vízálló szempillaspirált is! Kevés kell, könnyen felhabzik, finom az illata, és hatékony. Ennyiért megéri beruházni rá. Arról nem is beszélve, hogy a tubus is cukin rózsaszín. Nekem eddig ez a kedvenc arcelmosóm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

lauraszolloskei

2015. június 2.

Már a 2. flakont fogyasztom, nagyon szeretem! :) Épp, hogy csak egy borsónyi kell belőle, a sminket jól leszedi és az illata isteni finom! Kb 3 hónapig elég napi egy használat mellett. Egyáltalán nem találom drágának, más kevésbé jó márkák dobnak piacra ennél drágább és sokkal rosszabb lemosókat is. Ajánlom akár pattanásos bőrre is, folyamatos használat mellett enyhe szárító hatása van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 2.