Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Armilla, Módosítva: 2012. április 23.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Dezodorok

Nessy

2012. november 24.

Több mint fél év alatt legalább 6 féle alumentes dezodort vettem, ez a jelenlegi kedvenc. Ennek van a legfinomabb illata, gyorsan szárad, ára még éppen elfogadható. Persze izzadok, ez elkerülhetetlen egy ilyen dezodornál. Szerencsére nem nagyon. Kellemetlen szag, semmi. Ez a legfontosabb elvárásom. Az Yves Rocher is jó volt, de ez sokkal jobb illatú, aranyos, és hatékony! Ezt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

u.nonó

2012. július 20.

Ez volt az első, amit kipróbáltam, aztán kipróbáltam még a Mineral+Beaute változatát is, illetve a deo sprayt is. Nagyon megtetszett, hogy az összetétele barátságosabb, mint más dezodoroké. Az illata tetszik, nem irritál. De sajnos nyáron ennél egy kicsivel hatékonyabb izzadásgátlóra lenne szükségem, mivel a nyár kritikus számomra. Az öt csillagot viszont mindenképpen megérdemli. Most is van egy még felbontatlan tubusom, amint elmúlnak a kánikulák visszatérek hozzá, mert szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

annamarialado

2012. június 9.

Nekem nagyon bejönn,,kerestem ellég sokat mig rátaláltam,,elöször nem is foglalkoztam vele azt hittem magamban ez is tiszta kemikále mint a többi izzadásgátló,,kellemesen csalódtam illata is finom könnyűd elég hatásos is.Biztos hogy újravesszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 9.

Armilla

2012. április 14.

Kellemes illatú, nem irritál, nem hagy nyomot a ruhán és nem utolsó sorban véd az izzadástól. A dove dezodorok után ő a nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaolin 0 0