Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: carissima, Módosítva: 2012. február 18.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Tartós és könnyen vegyíthető szemhéjárnyaló púder. Nylon mikrogyöngyöket tartalmaz.

Ingrido

2017. január 17.

Réges-réges-régen vettem, 09 brun nylon. Alapozó, fényes, ezüs barna szín. Tökéletes! Tényleg nem gyártják már? Ez elszomorít, mert nehéz jó festéket találni. Ez puha, krémes, tartós. Soha (!) nem pergett, és nem ült bele a ráncokba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Dree

2016. február 1.

14 Bleu Nuit Irise van meg. Csodálatos és erős színe van, mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

14 Bleu Nuit Irise van meg. Csodálatos és erős színe van, mindenkinek ajánlom.

Szandi21

2015. július 1.

Én nagyon kedvelem arany színárnyalatban vettem meg nem hagy ráncokat a szemhéjon nem tapad összevissza szóval nekem eléggé bejött. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Tücsike85

2014. december 28.

Évek óta használom a szürkés brun nylon színt, és ez nem is fog változni! Rendkívül tartós, nem porzik, pigmentált, a nap végére sem màszik le a szememről. Viszont lassan elfogy, úgyhogy vadásznom kell az utánpótlásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

Bunnylove92

2014. február 20.

A képen látató sötétkék van meg, nekem kicsit száraznak tűnik, de benedvesített ecsettel, vagy az essence alapjával a színe valami meseszép! Tetszik, hogy van hozzá tükör, a kis ecset is cuki, csak épp használhatatlan. kb.1100ba került a Müllerben, nem is tudtam róla, hogy kivonják a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

amaulet

2013. december 3.

Nekem a kék árnyalat van meg, már több éves, de fantasztikus! A színe nagyon állat, megfelelően pigmentált, és könnyű felvinni. Szemhéjalapozóval használom, elég tartós, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 3.

marcipanfelho

2013. október 4.

Nekem a 01-es intense black van meg, már nagyon régi, nem emlékszem mennyiért vettem. Nagyon intenzív, pigmentált a színe, elég sokszor használtam, főleg zombi smink készítésénél és még mindig van benne, úgy hogy szerintem megéri megvenni! :) Az ecsetét is szeretem és még tükör is van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Orsyna

2013. augusztus 31.

Én is a müllerben vettem ma 1100 körül volt az ára egy arany színűt or extension árnyalatot. Már csak sötét színek voltak meg ebből 1 db. szerencsémre pont ilyet szerettem volna. Tetszik van benne egy kis tükör is és ecset amit alig bírtam kiszedni belőle. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

dorottya.bako93

2013. április 10.

Most vettem a Müllerben leárazva kb1200 ftért. Nagyon pigmentált gyönyörű szép csillámos feketét választottam , sajna már nem volt sok belőle , mert mindet elkapkodták. Csakis ajánlani tudom mindenkinek!! :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Guttmann Natasa

2012. december 9.

Hűűű, de rég vettem! Szemsmink készítésekor használom kiemelőnek a szemhéjra. Kicsit csillogós, túlzásba esve nagyon drámai, feltűnést keltő teljes smink készítésére is alkalmas. Állaga egy puha tömb. De ha végig húzom az ujjam, akkor krémszerűen lejön egy vékony, szürke réteg formájában. Az ecset formája, feje belefér a pakkba, de mást sajnos nem tudok fölhozni mellette. Ezzel lehet a legkönnyebben ombrét csinálni, sajnálom, hogy már nem kapható. Még őrizgetem, amíg tudom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 9.