Bourjois

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: necra, Módosítva: 2015. február 10.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Könnyű és hibátlan fedést adva elvegyül a bőrön
  • Valódi árnyalatai tartós hatást biztosítanak
  • Puha matt természetes megjelenést kölcsönöz
  • Biopolimerrel kiegyenlíti a finom vonalakat és a ráncokat
  • Valamint SPF 15-el és E-vitaminnal küzd a szabadgyökök károsodása ellen
  • Sima, hibátlan arcbőrt eredményez

Bonnieoo7

2015. augusztus 21.

Jaj nem vált be sajnos. A bőröm olyan volt tőle mintha hámlana. Fedni sem tud rendesen, valamint extra világosat vettem, ami nem a termék hibája...hanem az én figyelmetlenségem. Bár akkoriban, amikor használtam még nem érdekelt eléggé a tudatos folyadékbevitel, ma már nagyon is más a helyzet! Ami rendkívül fontos, így ez is közrejátszhatott...
Nagyon régen, vagy 10 éve használtam a terméket. Talán ma már másabb az összetétele, no és az én bőröm is változott, már nem annyira zsíros( csak nyáron ).
Rettentő zsíros réteget képezett az arcomon, amit azóta sem tapasztaltam más alapozóknál!
Azóta sem volt ennyire kedvezőtlen hatású alapozóm. A lepattintható része viszont klassz, ecseteket tároltam benne. Csakis ezért jár az 1 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

necra

2015. január 28.

Óriási csalódás. A tároló nagyon designos csak éppen ha kinyitom, akkor dől belőle a krém...vagyis nem is a krém, hanem valami olajos vacak. Nem hogy nem fed és nem eredményez matt finisht, de kuka kategória :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.