Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: carissima, Módosítva: 2020. február 21.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Extra könnyű, víz bázisú szemhéjfestékkel, gyönyörűen csillogó, gyöngy fényű színt vihető fel vele a szemhéjra. Az ergonómikus applikátorral könnyedén elérheő a szemzug is. Finom textúrája gondoskodik a kényelmes viseletről.

rea3

2015. január 9.

Pár éve a fiókban csücsül, képtelenség használni, őrületesen porzik, az ecsete szörnyű, túl nagy a feje és valóban szanaszét áll a szőre, ha nem egyenesen helyezzük vissza. A 06-os Regard rayon vert van meg nekem, ilyen fényes világos zöldféleség, nem is tetszik a színe, fogalmam sincs miért vettem meg :D Rajta kívül van még egy Bourjois pigmentem, egy gyönyörű fényes türkizkék. Hasonló állagú, csak ő nem mászkál el a helyéről, durván erősen pigmentált, ja igen, hiszen pigment .D De olyan buta a csomagolása, legalább egy kis szűrőt dobhattak volna bele, mert simán csak egy pici tégelybe van belezúdítva a por. Így ha fel akarom vinni, nem csak az arcom van tele vele :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 9.

Rrebeka

2014. december 16.

Nekem egy kékes fényű van meg belőle. Ajándékba kaptam, de nem tudom elképzelni, hogy kinek állhat jól . Furcsa fehéres-kékes-lilás szín. Nekem porol is nagyon, és az ecset szőre néhány beleyúlás után szanaszét áll.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 16.

Nessy

2013. január 4.

Update:
Azért a csillámok szeretnek lemászni egészen az ember ajkáig. Mégsem lesz kedvenc, csak akkor érdemes használni ha van időnk kellően körültekintőnek lenni. Érdekes, mert az első alkalommal semmilyen porzást nem vettem észre, de harmadszorra-negyedszerre kegyetlen volt....

Ma vettem a képen látható ezüstös színt, a szilveszteri sminkemhez, a szemhéjamon ennyi lesz, plusz egy remélhetőleg mesterien kivitelezett tusvonal. 1000,- Ft volt mindössze, ennyit biztosan megér. Nagyon aranyos, és jól kivitelezett termék. A kis ecset teljesen megfelelő, nem porol, és elegendő mennyiségű festéket vesz fel. Nagyon szép enyhe színe van, csupa apró fehér csillámmal, és valóban víz bázisú, kenhető a textúrája. Nem tudom még mennyi ideig lesz használható, mert belenyúlni nem lehet, csak az ecsetet lehet bele mártogatni. Ha elégedett leszek vele teljes áron is szívesen megvásárolom. Mivel még nem tudok teljes véleményt írni nem adok öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Update: