Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Intenzív színeket biztosít szemhéjaidnak egyetlen réteg felvitele után. Finom állagú és egyszerűen felkenhető.

Kiszerelés: 2.6 g

pomme

2015. február 12.

Gyönyörű pigmentpor, de a hozzá való ecset teljesen felesleges. Krémes alappal lehet a legjobban használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

nadalandy

2014. július 25.

50%-os akción vettem, gondoltam teszek egy próbát. A szín gyönyörű, pigmentált (07 ambré). A kis dobozka szerintem praktikus lenne, de az ecset nem túl jó. Maga a festék össze vissza hullik, potyog. A szemhéjra alapozót kell kennem, különben a nap végére csíkokban áll össze a festék. Egy alkalmas termék, nem éri meg a teljes árát és én nem fogom többet levenni a polcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Anheszenamon

2014. április 26.

Ajándékba kaptam a 07 ambré fantázianevű szemhéjpúdert. Szép színe van, de nagyon zavar, hogy hullik, potyog és jó része a szemem alá kerül. Nem vásárolnám meg magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

drzoerose

2013. március 14.

Nekem kettő is van belőle, csodaszép színek, de mindig meg kell utána ismételni a szem alatti korrektorozást...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

csillabo

2013. január 22.

Még nagyon régen vásároltam belőle, 3 színben is. Évekig használtam, nagyon szerettem, attól függetlenül, hogy a fele mindig a szemem alatt kötött ki. Utána vattapamacsot tettem a szemem alá, úgy valamelyest már sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Pindusz

2012. október 30.

Egy gyönyörű rózsaszín árnyalat van meg ebből a fajtából. Szerintem a csomagolása nem túl praktikus. Mivel porról van szó, ezért elengedhetetlen, hogy előtte lealapozzuk a szemünket, mert különben az egész festék a szempillákon és a szem alatt landol.
De ajánlom mindenkinek, mert nagyon szép színekben lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

De ajánlom mindenkinek, mert nagyon szép színekben lehet kapni.

Glara

2012. október 26.

Jó régen vásároltam, mert beleszerelmesedtem egy élénk pink árnyalatba. A színe valóban csodás, tartós, szépen fed, de: annyira porzik, hullik, potyog, hogy a harmadik használat után nem is vettem elő többet. A hozzá adott ecset pedig ehhez a festékhez teljesen használhatatlan. Nagy kár érte, mert a színe és fénye tényleg csodaszép. Ja igen, a lehulló csillámokat pedig 2 nap alatt sem lehet tejesen eltüntetni, olyan mint Midász király érintése...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

Sparklepony

2012. október 12.

Anyukám passzolta le nekem, miután elege lett a potyogásból. Ha jól emlékszem, más ecsettel is kipróbálta, de neki úgy is hullott. Én speciel az ecsetet annyit használom, hogy kiveszem a tégelyből, hogy hozzáférjek a festékhez :D Tömör, kúp alakú ecsettel viszont sokkal könnyebb felvinni. A színnel, tartóssággal nincs gondom, szolid, kicsit bronzos barna színben van meg. Az ecset viszont annyira vacak, hogy csak azért nem vonok le pontot, mert nem Ő az egyetlen jó termék amihez béna ecsetet vagy applikátort adnak, szerintem ez elég gyakori jelenség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

mezeibernadett

2012. augusztus 9.

Aranyszínű van és imádom.

Egy hátránya van:Óvatosan kell vele bánni és nem árt ha az ember a szeme alá tesz vattakorongot,mert lehullik és utána oda a smink.Tapasztalat.

Előnyei:káprázatos színek,tartós,még sminklemosó után is csillogok tőle.A Bourjois nagyon jó márka.Picit drága,de bőven megéri az árát,mert ha ezzel sminkelek,nem kell igazítani. :) 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Aranyszínű van és imádom.

Picieri

2012. július 30.

A fehér kékesen irizáló van meg. Nagyon hullik és tényleg tiszta festékes lesz az arcom is, ha a saját ecsetével használom. A másik ecsetembe meg úgy beleragad, alig bírom felvinni a szememre...nekem nem jött be, pedig nagyon szép színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 30.