Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. július 30.

Kiszerelés:   7ml
Lelőhely:   drogáriék, online

A Volume Glamour Push Up szempillaspirál új, ultra fekete kiadása.

blairwaldorf

2020. november 7.

Nekem ez sajnos nem "ultra black", három-négy réteget is simán elbír a szempillám, és még akkor sem látok olyan hatást, mint egy negyedennyibe kerülő szempillaspirál használata után. Ár-érték arányban nagyon nem megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Ritcyke

2019. június 21.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált. Szép hosszú szempilláim lesznek, nem pereg le, nekem nem csomósodik, és nagyon tartós. Még az edzést is bírja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

veresbianka12

2018. augusztus 13.

Szép fekete, jól fed, körülöleli a pilláimat. Hagyományos kefe én szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Szép fekete, jól fed, körülöleli a pilláimat. Hagyományos kefe én szeretem.

Alida8

2018. április 4.

volt már jobb..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

volt már jobb..

sziszoka

2017. február 9.

Elsőre nem volt nagy szerelem,majdnem a kukában landolt.Az első jópár alkalommal egyszerűen lehetetlen volt annyi festéket kenni ,hogy ne csomókban lógjon a felesleges mennyiség a pilláimon.Papirzsepivel töröltem le a felesleget a keféjéről,ami elég nagy pocsékolás szerintem.Szép fekete pillákat csinál,és tartós is.Egy rétegben nekem kevés,két rétegben pedig csomósodik.Sokkal többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

Lullamae

2017. január 18.

Magával a végeredménnyel nem volt különösebb problémám, arra 3 pontot adnék, mivel voltak már ennél rosszabb (igaz nem túl sok) és sokkal jobb spiráljaim is. Ami miatt mégis 2 csillagot kap, az egyszerüen amiatt van, mert gyülölöm, amikor a festék ráragad és lerakódik a spirál szájára, és hiába próbáltam állandóan letörölni, még így is sikerült összekennie a neszeszerem és a többi sminktermékem benne. Biztos, hogy soha többé nem veszek spirált a Bourjoistól, maradok a L'Oreal-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

kisnyuszi83

2016. január 6.

Még nem volt Bourjois spirálom, gondoltam, kipróbálom. Szép mélyfekete szín, tartós, nem pereg le. Egyetlen hibája, hogy kicsit csomósítja a pilláimat. Nem rossz, de vannak jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

vivviii

2015. december 20.

Kedvenc szempillaspirálom!! nem ragad, nem csomósodik és nem szárad be :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Kedvenc szempillaspirálom!! nem ragad, nem csomósodik és nem szárad be :)

onecrimsonnight

2015. október 17.

Már a harmadik volume glamour push up szempillaspirált veszem, mikor láttam, hogy ultra fekete verzió is van, persze, hogy ezt választottam. Rendelkezik minden jó képességgel mint a sima, és tényleg feketébb. Az első egy-két hétben ez is hajlamos kicsit csomósítani, de hamar ki lehet javítani,és hamarabb veszi fel azt az optimális állagot amivel pikk-pakk kész vagyok. Úgyhogy remélem sokáig marad meg a kínálat részeként, mert jobban bejön mint a sima tesója.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.