Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Az átváltozó kefe 2 lépésben fejti ki a hatását, ugyanakkor nem szükséges mindkét kefevariációt egymást követően alkalmazni! Ha csak egy szolid sminkre vágysz, használd az első lépést, amennyiben azonban a drámai hatás a cél, mindkét lépésre szükséged lesz. A két lépéses Volumizer 11-szer dúsabb pillákat kínál.

Katte

2018. március 6.

a világ legjobb spirálja volt, de sajnos már nem kapható. Évekig használtam nagy mennyiségben. Imádtam a False effektet :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

kvitta.girl

2015. augusztus 25.

Látom megosztó spirál, én a rajongók táborába tartozom, bár én szeretem ha van festék egy spirálfejen így tudok dolgozni vele, ha kevés akkor szinte csak beszínezné a pillákat ,ez legalább építi nekem nem lesz póklábas 2 rétegben sem. Tartós is és igazi mélyfekete színe van, mennyiségével meg hónapokig elleszek.
Én ajánlom, nagyon szupeer!
Kicsit jobb mint a volume clubbing, pedig nem hittem hogy ezt mondom valaha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Én ajánlom, nagyon szupeer!
Kicsit jobb mint a volume clubbing, pedig nem hittem hogy ezt mondom valaha.

Bogyóka

2015. február 22.

Nagyot csalódtam benne, mèg szerencse, h kaptam. Mindkèt kefèjèt hasznàlom, de semmi extra.Ràadàsul nagyon hamar fogy. Ez előtt Lancome szempillaspiràlt hasznàltam èg ès föld.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Rrebeka

2014. december 16.

Röviden: Van ugyanilyen olcsóbban is.

Hosszan: Jó spirál, de semmi extra, a 2 lépésnek pedig semmi értelme. Nekem ha csak a vastag kefét használtam, akkor pont ugyanolyan volt, mint ha mind a kettőt. Jó spirál, de a Maybelline spirálok nekem ugyanezt nyújtják olcsóbban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 16.

Röviden: Van ugyanilyen olcsóbban is.

Tildi

2014. október 4.

Én nagyon szeretem a Bourjois termékeket de ez a spirál nagyon nem jött be. Túl sok festéket visz fel a pilláimra és összetapasztja őket. Ilyen hatást olcsó gagyi spirállal is el tudnék érni. Nekem csalódás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.

marek.adrienn

2014. március 23.

Borzalmas. Akármennyire is próbáltam szépen felvinni, nem sikerült szép eredményt elérnem vele. Teljesen összeragasztotta a szempillákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

koskam

2014. február 27.

Életem legjobb szempillaspirálja...1 lépésben is, nem kenődik fel és nem hagy foltot sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

harmonia93

2014. január 28.

Én ezt nagyon szerettem!!! Nem nagyon volt más olyan szempillaspirálom, ami ilyen giga hosszú és dús pillákat csinált volna... Viszont úgy emlékszem azért hagytam abba a használatát, mert felpöttyöződött a szemöldököm alá, és akkor jöttem rá hogy rajtam csak egy jó vízálló spirál segíthet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Ametiszt

2013. október 29.

Valóban nem olyan jó ez a spirál, mint a többi Bourjois. Az 1-es lépés önmagában sok rétegben sem igazán látszik, a 2-es pedig nagyon sok festéket visz fel és jól összetapasztja a pillákat. 1-2 és 2-1 sorrendben is próbáltam, de úgy sem vált be. A festék szép fekete és jól is hosszabbít, de ez önmagában kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

annick

2013. július 11.

Teljesen kozepkategorias, semmi extra. Ha megveszitek, ne legyenek nagy elvarasaitok vele kapcsolatban. Nekem voltak, de nem hozta a szokasos Bourjois szintet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.