Brado

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2020. szeptember 8.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb

Összetétel: 72, 9 % etanol, 0,2 % szubsztituált fenol, 0,2 % kationaktív tenzid, illatanyag, víz.

Kingus23

2016. december 5.

Körmözésnél használom , elégedett vagyok vele, nem csíp :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Körmözésnél használom , elégedett vagyok vele, nem csíp :)

huncutka

2013. május 30.

Ezt használom egy ideje, Kodan ill. Octenisept jobb. Viszont ennek az illatát jobban szeretem. Célnak tökéletesen megfelel. Kézmosás után bedörzsölésre, inzulin beadás előtti fertőtlenítésre, lábamra fürdés után, főleg ha zárt cipőt húzok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

annapanni

2013. január 12.

használom kézfújogatásra néha, egyik kolléganő a levegőt szokta maga körül, hátha kevesebb jut rá mások köhögéséből. ártani nem árt, de nem sírnék utána. talán mintha ragadna utána picit a bőr, de elenyészően.
ja, és suliban dolgozunk, a szappanját is használjuk hányós-fosós időszakban:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 12.

ja, és suliban dolgozunk, a szappanját is használjuk hányós-fosós időszakban:)

bandita

2013. január 12.

Egészségügyi dolgozóként jól ismerem ezt az egyfázisú fertőtlenítőszert. Ne legyenek kétségeitek, igazoltan elpusztítja/inaktiválja a legtöbb kórokozót. A munkahelyemen pumpás, literes kiszerelésben is használjuk, kézfertőtlenítésre, és a fújós változatot beavatkozások előtti bőrfelület fertőtlenítésére.

Amire azonban figyelni kell, az az, hogy a tökéletes hatás érdekében a bőrfelület zsírtalanítása szükséges, ilyen módon a behatási idő rászáradásig működik.
Ez a mindennapokban, otthon, autóbusz után, kézkrémes, vagy szennyezett kézen úgy értendő, hogy :
1. Kezet mosol folyékony szappannal, majd bedörzsölöd ezt a szert és megnyugodhatsz.
2. Nem áll módodban kezet mosni, és bedörzsölöd ezt a szert, letörlöd pl papírzsepivel, majd még egy adagot bedörzsölsz és megnyugodhatsz.

Sajnos, szerintem fontos, hogy utána kezet öblítsünk, mielőtt élelmiszerhez, vagy a szánkhoz nyúlunk, egyrészt elviselhetetlenül keserű, másrészt lényegében ott maradnak az elpusztított kórokozók, amit én már szakmámból kifolyólag sem hagynék a kézbőrömön!!

Hatékony, megbízható bőrfertőtlenítő szer, ha munkahelyen kívül akarnék alkoholos bedörzsölő szert használni, csak ehhez nyúlnék, nem vennék semmilyen egyéb illatosított, kézfertőtlenítőnek csúfolt drogériás vackot soha!!!
Megbízhatatlanok, értelmetlenek, minimális hatékonysággal, már ami a kórokozókat illeti. Többen írtatok arról, hogy "amikor nincs mód kezet mosni, milyen jól jön" egy-egy pici, táskába bedobós, finom illatú kis szerecske- ha ilyet olvasok, fel-felakad a szemem mindig.

Ha tiszta kezet akarunk, mossuk meg szappannal.
Ha tiszta és bacimentes kezeket akarunk, akkor meg kell tisztítanunk és fertőtlenítenünk, vagy fertőtlenítő szappannal, vagy szappan/tisztítást követő fertőtlenítő szerrel.

Minden egyéb esetben a kezünk csak szemre mondható tisztának, ne csapjuk be magunkat azzal, hogy illatos zselés alkohollal kivégeztük a bacikat, mert nem tettük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 12.

Ha tiszta kezet akarunk, mossuk meg szappannal.

eo

2013. január 11.

Igazi fesztiválkellék (nem a táskába dobós fajtából), egyszerűen szükséges bizonyos helyzetekben. Hogy a baktériumok megfelelő hányadát elpusztítja-e, azt sajnos nem tudom, de az állaga-illata teljesen rendben van, a kis lelkemnek is megnyugtatás a toi-toi-ok használata után befújkodni magamat vele. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.