Braun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Halványzöld színű hajszárító tárcsával.

whyteangel

2013. április 11.

Szerintem teljesen ideális hajszárító. Én speciel a tárcsát nem igazán tudom használni, az valahol a szekrény mélyén lapul, de maga a hajszárító jó.
3 fokozat van rajta, általában a 2-est alkalmazom, ha sietek, akkor kapcsolok át 3-asra. Van rajta hideg levegős gomb is, de ez nem igazán kopott az évek során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.