Braun

Ár:   20990 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2013. december 13.

Ár:   20990 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Hajformázók

Tökéletesen igazodva a festett haj különleges igényeihez, a Braun Satin Hair 7 Colour hajvasaló megóvja a kényes festett hajat a kiszáradástól, miközben megelőzi a hajszín fakulását akár 70%-kal*. Speciális hőfokszabályozóját beállíthatja annak megfelelően, hogy haja vékonyszálú, normál vagy vastagszálú, miközben a készülék formázólapjai minimálisra csökkentik a nyomást.

*Színmegőrző Technológia IONTEC-kel közepes beállítás mellett, a 230°C-os üzemi hőmérsékleten működtetett hajvasalóhoz viszonyítva..

megartron

2019. január 9.

Csak jót tudok róla mondani. A régi remington hajvasalóm (ami már kb. 10 éve megvan, és még mindig működik) után felüdülés ezt használni. Rengeteg fejlődött azóta a technika és sajnálom, hogy nem hamarabb váltottam, mert úgy érzem ez sokkal kíméletesebb a hajammal, mint az volt, vagy mint más hajvasalók.
(Talán a fodrászomnak is ilyene van)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

(Talán a fodrászomnak is ilyene van)

Vendy254

2018. július 10.

Köszönöm szépen a választ:) én is megvettem, tényleg nagyon jó :)

Update: Szépen vasal és nem ugrik össze olyan gyorsan tőle a hajam viszont a göndörítés vele nagyon nehéz így azt a régi hajvasalómmal készítem el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Köszönöm szépen a választ:) én is megvettem, tényleg nagyon jó :)

Gyalogkakukk

2017. december 1.

Auchanban vásároltam már jó néhány évvel ezelőtt 14.000 forint körüli összegért.
Abszolút meg vagyok vele elégedve. Elég gyakran használom és tökéletesen működik a mai napig.
Sok ismerősöm már többször cserélte a hajvasalóját ennyi idő alatt. Így elmondhatom, hogy számmora teljesen megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Fru92

2016. július 4.

Nagyon megszerettem, először kicsit furcsa volt a hangja( az ionos funkció miatt), de hamar megszoktam és az eredmény: csodálatosan szép fényes, egészséges haj. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Nikike05

2016. január 23.

Nem bántam meg mikor kértem ajándékba férjemtöl
Iszonyatosan hamar lesz a haj egyenes és puha, a haj nem törik meg nem szárad ki mint sok hajvasalónál,
pár másodperc alatt felmelegszik és be lehet állitani a hajszerkezet szerint hogy milyen hajra használjuk :)
a festett hajra kimondottan jó
én nagyon szeretem nem cserélném le :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Nem bántam meg mikor kértem ajándékba férjemtöl
a festett hajra kimondottan jó
én nagyon szeretem nem cserélném le :)

csillag1219

2013. december 6.

Tavaly vettem 26.800 Ft-os áron, de most már láttam a neten 21 ezerért is. Sokat gondolkoztam rajta, mert kellett egy hajvasaló, de úgy voltam vele, hogy mivel derékig erő, viszonylag sok, közepesen vastag szálú, alapból göndör és száraz hajam van, ezért inkább rááldozok több pénzt egy jobb készülékre. Megérte. :) Hipp-hopp felmelegszik, több szinten is állítható a hőfok. Még az én göndör hajamat is szépen kiegyenesíti (én csak közepes hőfokon használom), tényleg szép fényt ad, és a haj puha. Mindig használok hővédő terméket előtte. Nagyon tudom ajánlani azoknak, akiknek fontos a hajuk egészsége. Hozzáteszem, hogy én havonta max. 1-2-szer vasalom ki a hajamat, mivel (legyen az bármilyen formázó készülék) a hővel való "kezelés" károsítja a hajat. Összességében nagyon elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.