Braun

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rekav11, Módosítva: 2021. január 19.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• gyökerekkel együtt tépi ki a szőrszálakat
  • csodálatosan sima bőrt hagy maga után
  • hatékonyabb, mint a klasszikus borotválkozás

Mercury91

2021. február 16.

Régen elment, mert nem volt jobb. Most már kifejezetten kellemetlen a használata, tépi a szőrt, nagyon sok szőrbenövést okoz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. február 15.

csak beletép a szőrbe....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 15.

csak beletép a szőrbe....

rekav11

2021. január 12.

Feltöltésnél nem tudtam csillagot adni, így most itt megteszem, szöveges értékelést már adtam, de leírom itt is:
Első epilátorom volt, fájt, mint minden szőrtelenítés. Akciósan vettem 8000 Ft-ért. A kisebb szőrszálakat nem szedi ki (vagy csak nehezen), többször át kell menni vele egy-egy felületen, s néha az volt az érzésem, inkább bele-beletép egy-egy szőrszálba, mint kiszedi azt, de összességében még így is egész tűrhető volt az eredmény. Viszont egy idő után mégis rászántam magam egy drágább Braunra (arról is írtam itt), s nem mondom, hogy ég és föld a különbség, de nagy. Ugyebár sok összehasonlítási alapom nincs, van ez az epilátorom és a drágább Braun, amire 5 csillagot adtam. Ez ahhoz képest nekem 3, de nem nem horrorisztikusan rossz termék és olcsó. Ha valakinek csak esetenkénti korrigálásra kell, lehet, hogy megéri, ha rendszeres teljes szőrtelenítésre, szerintem érdemesebb egy drágább készülékbe beruházni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 12.