Best of Beauty 2019

Braun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. december 2.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• SensoFoil a hatékonyabb pontos borotválkozásért Az optimálisan kialakított szita könnyebben vágja a szőrt, miközben gyengéd a bőrhöz.
  • Triple Action FreeFloat rendszer A három teljesen alkalmazkodó vágóegységgel a lebegő fej automatikusan alkalmazkodik az arc vonásaihoz, és a hosszú és rövid szőrszálakat is levágja minden lehúzással.
  • Triple action vágórendszer A borostát leborotváló ikersziták és a hosszabb szőrszálakat rövidre vágó beépített vágófej segítségével a Braun egyre pontosabban vág 3 lépésben.
  • Precíziós trimmelő a hosszú szőrszálakhoz A pontos formázáshoz.
  • Mosható Teljes egészében mosható folyó csapvíz alatt - az egyszerű tisztítás érdekében.
  • Teljes feltöltés mindössze 1 óra alatt - 1 óra töltési idő akár 45 percnyi vezeték nélküli borotválkozást biztosít. Egy gyors 5 perces töltés elég egy vezeték nélküli borotválkozáshoz.
  • 2-állású LED kijelző, amely mutatja az alacsony töltöttségi szintet és a telep állapotát.

pirospipacsocska

2019. március 17.

A fiam használja ezt a borotvát,és ő maximálisan meg van elégedve vele.Nem húzza a bőrét,szépen egyenletesen dolgozik az arcán a borotva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

svivko

2014. március 7.

'13.
Párom legújabb szerzeménye. Az ő véleményét olvashatjátok:
Eddig Mach 3-as hagyományos borotvát használtam. A bőröm nagyon érzékeny, viszont az arcszőrzetem erős, az előbbivel még úgy-ahogy tudtam kiütések nélkül borotválkozni azt is csak 4 naponta.
A váltáskor fontos szempont volt, hogy a borotválkozás gyors legyen, ne irritáljon az eszköz, és gyakrabban tudjak borotválkozni.
Ár-érték arányban jó készüléket kerestem, ami nem a legdrágább, sem pedig a legolcsóbb, és a neten fellelhető értékelései jók. Akciósan 13000 Ft volt a tesziben, de ez egyszeri alkalom volt, ugyanis a normál ára 21000 Ft körül mozog.
A termékről... Jól néz ki, jók az illesztések, gumírozott oldala van, így nem csúszik ki a kézből vizesen sem.
Minden másnap használom, az első pár használat után még kipattogzott a bőröm, és irritálta, de mostanra már egyáltalán semmilyen irritáció nincs - ahogy a best byte-os jófej eladó muki is mondta, hozzászokik a bőr ezekhez az elektromos borotvákhoz. Szerencsémre.
A 3 napos szakállal már nem lesznek barátok, nagyon körülményes akkor a borotválkozás. A kétnapos szőrzettel viszont durván 10-15p alatt végez. De minél többet használom, egyre gyorsabban megy.
Mivel nagyon erős a szőrzetem, már másnapra borostás vagyok - svivko sóhajt-, a normál borotvával (Mach 3 ) ez kb 1,5 nap. Nem vág olyan mélyen, de ez sem akkora eget rengető probléma, hiszem minden másnap használom.
Nagy pozitívuma ennek a terméknek, hogy mind a 3 fej külön-külön mozog, bár a kényes helyeken -ádámcsutka, nyak- többször át kell menni.
Fontosnak tartom megemlíteni, hogy kb 10p alatt melegszik be a fej, akkor már a kevésbé érzékeny területeket tudjuk szőrteleníteni, az elején érdemes a nyakat megcsinálni.
1 óra alatt teljesen feltölt, ez a feltöltés kb 3 borotválkozásra elég. De van 5 perces gyors töltés funkció, amivel fel lehet tölteni annyira, hogy 1 borotválkozást kibírjon.
Tisztítása : minden használat után bekapcsolt állapotban forró víz alá kell tartani, egyszerű, pár mp-es művelet. Hetente 1x érdemes a Braun borotvatisztító spray-ével befújni, ami fertőtleníti & keni a késeket.
A beépített trimmelőről... Arról sokat nem tudok elmondani. Működik. Drága Vivko olyan pajeszt rittyentett nekem az első napon, hogy a katonák sem állnak olyan egyenes sorban. Azóta szerencsére már lenőtt.
Pengéje átlagban 1,5 évig használható - bár ez nekem szerintem nem lesz elég, az erős arcszőrzetem miatt. Hozzáteszem, a szakik szerint, ha folyamatosan ápolva van - etil alkoholos tisztítás, olajozás, akkor kibírja. 8 000 Ft a hozzá a penge, vagyis a szita és penge kombó hozzá, csak egyben lehet venni.
Negatívumai elenyészőek; hangos, fórumokon azt írják róla, hogy nehéz -bár itt kb 300-400g-ról beszélünk, amit nehogy már egy férfi ember ne bírjon ki 10 percen át, nekem ez nem volt kérdés, hogy amiatt kiadjak még 10-20 e Ft-ot, hogy 100g-al könnyebb legyen.
Összességében nagyon jó ár-érték arányú borotva, mindenkinek ajánlom aki 40e Ft alatt akar borotvát vásárolni, érzékeny a bőre, erősebb a szőrzete, és legalább hetente 2x borotválkozik.
Ha még ennél is jobbat szeretnénk, és nem fáj a pénztárcánknak, akkor az 5-ös széria még ennél is jobb - a leírások alapján. Igaz, az 45 000 Ft-nál kezdődik. Nekem az lesz a következő - svivko: mivel mindenből a legjobb kell neki, de minimum amit kinéz azt meg is veszi, ugyanígy volt ezzel is, pedig úgy volt,hogy Karácsonyra kapja meg-.
4 csillagot adok, mert összességében elégedett vagyok, de a 3 naposnál nagyobb szőrrel már nem birkózik meg. A Series 5 egy hetes szakállal is elbír.
Karácsonyra jó ajándék lehet.
'14. UPDATE:
A párom megvált ettől a szerkentyűtől, mert; nagyobb szőrt akart borotválni (vagyis ritkábban borotválkozni), és ez már azt nem vitte le normálisan, és nem tudott megfelelően borotválkozni nyaktájékon, ami a mostani borotvájával - aminek mozog a feje- nagyon egyszerű, és sokkal kíméletesebb. Most a Philips RQ1145-öt nyúzza. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

'13.
Párom legújabb szerzeménye. Az ő véleményét olvashatjátok:
Karácsonyra jó ajándék lehet.
'14. UPDATE: