Braun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A 20 csipesz a gyökerüknél fogva távolítja el a szőrszálakat, így bőre simává válik. A Smartlight segít önnek, hogy az összes apró szőrszálat észrevegye, és minden szálat eltávolíthasson.

Caitlin1222

2019. július 10.

Nagyon régóta használom, annak ellenére, hogy erős szőrszálaim vannak, soha nem tépett el szőrszálat, mindent szépen eltávolít (bár én a masszírozó fejet nem teszem rá és alacsonyabb fokozaton használom). Talán az egyetlen hátránya, hogy az igazán vékony szőrszálakat (pl. könyöknél) nem, vagy többszörös próbálkozás után szedi csak ki, bár ezek szabad szemmel alig láthatóak így ez zavar a legkevésbé. Mindig Braun epilátorom volt, ezzel is teljesen meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 10.

MuitoBrancaMaisBonita

2019. március 20.

Nekem javarészt csak megtépte, vagy elszakította a szőrszálakat a lábamon. Általában mire vállalhatóan lenyugodott volna a bőröm ahhoz, hogy szoknyát vegyek fel, már megint túl borostás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

melissared

2017. október 19.

Körülbelül 4-5 éve használom már és számomra azóta is tart a szerelem. Kifejezetten tetszik a görgőfej rajta, ami epilálás közben maszíroz, így kevésbé érezhető a fájdalom. Bátran ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Kattty93

2017. július 30.

Ajándékba kaptam, számomra nagy csalódás volt. Van itthon ezen kívül egy majdnem 10 éves Philips epilátorom, így van viszonyítási alapom, a kettő ég és föld. Ez a Braunos csak sokadik áthúzásra tépi ki a szőrszálakat, nagyon sokat beletép, így 1-2 nap múlva ismételhetem a folyamatot. Igazából nagyon ritkán használom hirtelen felindulásból, mikor már elfelejtettem, hogy mennyire ócska, a használat során viszont mindig azon gondolkodom, hogy kidobom, mert ennek kukában a helye. Én senkinek nem ajánlom, vannak sokkal jobb termékek a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

egeresi47

2016. június 11.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használom, kb. 4 - 5 éve van meg és nagyon jól bírja. Ez a legelső epilátorom, nagyon hasznos. Szeretem a görgős fejet, mert az felállítja a szálakat, így könnyebben leszedi. Mondjuk figyelni kell rá, hogy több irányból is neki kell futni, hogy biztosan ne maradjon ki egy sem.
Örök kedven.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

Örök kedven.

pampamacska

2015. január 9.

Teljesen átlagosnak mondanám. Bántani nem bántott, viszont csodákat sem művelt. Leszedte a szőrt, de volt amit kb hatodik nekifutásra sikerült, pedig igazán nincsenek erős, akaratos szőrszálaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

csutka.n

2014. május 20.

már 5 éve használom, nincs viszonyítási alapom, ez az első epilátorom. sokszor van, hogy letép szőrszálakat, ezért olyan hetente újra kell epilálnom, hogy teljesen sima legyen a bőröm, de szerintem ettől függetlenül elég jó kis gép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

tittus

2013. július 10.

Én kb. 7 évig használtam ezt, nekem az egyetlen jó tulajdonsága, hogy sokáig bírta. Csomó szőrömet csak letépte, sokszor kellett használnom. Nekem a görgős fej tök felesleges volt, mindig felkaristolta a bőrömet. A borotvafejét sem használtam túl sokszor, elég macerásnak találtam (akkor már inkább a borotva). Miután bedöglött, Philipsre váltottam, és hát...érezni a különbséget. Ráadásul az árban is sokkal kedvezőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

Blanky

2013. július 3.

Én is 6 évig használtam a Braun epilátoromat, és most is csak azért cseréltem le, mert már meguntam egy kicsit :) De a dolgát nagyon jól végezte, habár a mostani azért jobb egy kicsit, márkát váltottam. Viszont az ár-érték arány nagyon jó, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Csajszi26

2013. április 30.

Mindennek megfelel, aminek meg kell! Rendesen végzi a dolgát semmi negatívumot nem tudnék felhozni ellene (csak, hogy áuuu :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 30.