Braun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. március 4.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A könnyű szőrtelenítés kiváló eszköze. A 20 csipesz a gyökerüknél fogva távolítja el a szőrszálakat, így bőre simává válik. A Smartlight segít önnek, hogy az összes apró szőrszálat észrevegye, és minden szálat eltávolíthasson. Masszírozó görgői megnyugtatják és masszírozzák bőrét, enyhítik az epilálás kellemetlenségeit és növelik komfortérzetét szépségápolás közben.

hdori23

2020. január 21.

Anyukámnak vettem és én is használtam sokáig. Most hogy félre nyúltam és menthetetlenül csalódott és dühös vagyok a drága Philips miatt visszatértem erre míg nem veszek mást. Eleinte zavart hogy csak akkor használható ha be van dugva de már az sem zavar, szerintem én is beszerzek egyet magamnak.
Ahhoz képest hogy kicsi szerintem kényelmes és nem elvágja hanem kitépi a szőrt. utána selymes és puha a lábam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

pici24

2019. január 7.

Korábban is Braun epilátorom volt, és nagyon elégedett voltam vele, kb. 10 éven keresztül használtam. Ennél az újabbnál először nem szerettem a kis led lámpát, de többszöri használat után rá kellett jönnöm, hogy sok esetben valóban hasznos, jobban látható hol maradt egy-egy kis szőrszál. A szőrszálakat gyorsan eltávolítja. A régi készülékemnél szerintem egy minimálisan hangosabb. Bízom benne, hogy ez is sokáig fogja bírni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Vattacukor1990

2018. december 15.

Van viszonyítási alapom, ami két Philips epilátor. Kevésbé vagyok ezzel megelégedve, mint a másik két epilátorommal. Ez nem annyira alapos, kevesebb szőrszálat távolít el tövestől, és többet tép el. Számomra fájdalmasabb is ezzel az epilálás. Ami jó benne, hogy kicsivel csendesebb és a világításnak köszönhetően a legapróbb szőrszálakra is fény derül.
Előny, hogy az epilálófej levehető és mosható. A görgős masszírozó fejet egyszer kipróbáltam, azóta nem használom, mert azzal sokkal kevésbé hatékony.
A jó és rossz tulajdonságait is figyelembe véve én közepesre értékelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

A jó és rossz tulajdonságait is figyelembe véve én közepesre értékelem.

Szandika12

2018. augusztus 30.

Nekem ez az epilátor, nagyon bejött. :) Szeretem a világítós funkcióját, és hogy nem fáj az epilálás :) Nekem kihúz minden szőrszálat, kivétel egy-két picit de az elenyésző mennyiségű borotvával csak átmegyek rajta egyszer. :) 2 hetente epilálok vele, lábamat és a karomat

Update: Azóta rájöttem, ha leszedem a masszírozófejet akkor a pici szőröket is kihúzza és így alapos munkát is végez :). Szerintem az előző hozzászólónak is hasonló problémája lehetett vele :) Kipróbáltam hónaljon is, szépen levitte, és nem fájt annyira mint a régi Philips epilátorral :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

buba83

2018. augusztus 24.

Picit újabb, 3270-es változatom van (annyi talán a különbség, hogy rózsaszín). Azután vettem, hogy az ősrégi, kis "noname" epilátorom leejtés után működésképtelen lett. Nem a legolcsóbb volt a media marktban (13 ezer körül talán) és ehhez képest nagyon bosszant a tudása. Nem túl alapos de cserébe: DURVA. Sikerült összecsípnem vele a bőrömet és meghorzsolni - na ilyet az előzővel nem csináltam soha. Nem tudom minek az a "masszirozófej"-szerű valami a végén, mert semmit se ér (szintén a korábbihoz viszonyítva, ami nem bántott ennyire.) Nem végez tökéletes munkát, bár lehet már nekem se maradt türelmem hozzá rendesen.
Egy használat után: fájdalmas csalódás minden értelemben :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Egy használat után: fájdalmas csalódás minden értelemben :(

An90

2018. augusztus 6.

2015. decemberében vettem, előtte 3 db Philips Satinelle-em volt, amik sajna felmondták a szolgálatot - egy idő után mindegyik kontaktos lett a csatlakozó résznél - ezért váltani akartam. Media Markt-ból rendeltem 10 ezer forintért, a honlapon található értékelések alapján ár-érték arányban erre esett a választásom. Egy ideig szerettem, hasonlóan jó volt, mint az előzőek. Főleg a lámpa funkcióját szeretem, nagyon hasznos szerintem. Pár hónapja gyorsabban melegszik és ezzel együtt lassul is a forgása, így ha felmelegszik, nem lehet használni, amíg ki nem hűl újra. Kíváncsi leszek, hogy ez meddig bírja, bár szerintem szeptemberben szerintem benevezek egy tartós IPL gépre. A masszírozó tartozékot nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Parfuwoman

2018. június 2.

Nekem is ez a típus van meg,előtte szintén Braunt használtam ,7 évesen valt meg tőle s ezt kértem szulinapomra a családtól. Hát,az éles fény funkció nagyon hasznos ,de az is igaz,amit itt előttem már leírtatok... Tényleg sok szőrszálat kihagy,illetve levág csak,így gyakorlatilag 2 hete epiláltam,most kellene növekedni a szőrszálaknak,de már egy hét után lehet szőrteleníteni,sőt nyári időszakban kell is... Még mindig jobb,mint a borotválás ,mert eléggé kikopott,de tényleg zavaró ,hogy sok szőrszálat csak elvág.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 2.

Koviubi

2016. április 3.

Teljesen haszontalan. A szőr 80 % át levágja a többit meg 6 nekifutásra tépi csak ki. Méghozzá 14 000 ért vetten miközben olcsóbbért van sokkal jobb, de az eladó ezt ajánlotta. Szúrósabb lett utána a lábam mint egy 2 napos borotvált láb. Semmiképp se vegyetek ilyet!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 3.

Fanni95

2016. március 21.

Nagyon jó ez az epilátor... Mondjuk epilálásra nem, de valamire biztos...

Annak ajánlom, akinek valamilyen okból kifolyólag atom vastag szőrzete van, egyébként hatástalan. Kar- és hónaljszőrzetet észre se veszi, bikinivonalon jó, de nem tartós az eredmény. Visszakérném a 10ezer forintom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Nagyon jó ez az epilátor... Mondjuk epilálásra nem, de valamire biztos...

Csirip74

2015. október 2.

Az utóbbi időben nagyon szerencsétlen vagyok epilátorügyben. A régi silk-epilem tönkrement, a remingtonos pár hónaposan nagyobb kihagyással dolgozik, úgyhogy kaptam mégegyet, ezt. A lámpa funkció nagyon jó de csak akkor működik ha a tárcsák is forognak. Kár, utólagos ellenőrzésnél jó lenne ha csak világítani is tudna. A masszírozó görgőnek nem vettem hasznát, egyrészt már 23 éve epilálok, tőlem aztán masszírozhat, olyan mindegy, másrészt a hatékonyság rovására megy, nem olyan alapos, ha rajta vannak a görgők, úgyhogy lecsatoltam. Így a már szokásos braun minőséget hozza. Az ára sajnos magas, azt hiszem 8.500,-Ft volt a media-ban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 2.