Braun

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pappveronika30, Módosítva: 2019. október 16.

Ár:   14 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• A SoftLift (TM) végek megemelik a szőrszálakat, így még a nagyon rövid és elfekvő szőrszálak is megbízhatóan eltávolításra kerülnek a gyökerüknél.
  • Az érzékenység minimálisra csökkentésének érdekében a bőrt az epilálás előtt és után két masszírozógörgő stimulálja.
  • Borotválófej az érzékeny testtájakhoz. OptiTrim kiegészítő a szőrszálak előnyírásához.
  • A Braun Silk-épil 3 speciális funkciója a Smartlight . Még a legfinomabb szőrszálakat is eltávolítja, így Ön biztos lehet abban, hogy egy sem marad ki. Sokáig, nagyon sokáig.