Braun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2013. augusztus 13.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Braun Silk-Epil 5 5580-N Legs, Body & Face - fehér/zöld epilátor 40 csipeszes fejjel rendelkezik a minél hatékonyabb szőreltávolításhoz. A Close-grip technológiának köszönhetően a Silk-Epil 5 5580-N Legs, Body & Face egy áthaladással több szőrszálat képes eltávolítani. A masszírozó hengerek pedig enyhítik a bőr fájdalmát a fej áthaladását követően. A Silk-Epil 5 5580-N Legs, Body & Face epilátoron egy SmartLight lámpa is található, így egyetlen szőrszál sem marad hátra. A Silk-Epil 5 5580-N Legs, Body & Face epilátorthoz egy frissítő kesztyű is tartozik, amellyel finoman előkészítheti a bőrt a szőrnyíráshoz. Az 5580-N 2 sebességfokozatot (nagyon enyhe, nagyon hatékony). Ez a Braun epilátor ráadásul vízálló és mosható.A Silk-Epil 5 5580-N Legs, Body & Face epilátor mellé az érzékeny testrészekhez (fürdőruha vonal és hónalj) és az archoz külön tartozék jár, hogy bőre teste minden részén selymes és puha lehessen.

justmybrightlife

2013. augusztus 13.

Nekem az "alapabb" verzió van meg, amihez nincsenek extra tartozékok, csak a masszrozó fej. Engem nem igazán masszíroz, a fájdalom ugyanaz,mint bármilyen epillátorral.
A lámpa tényleg jó találmány, végre rendesen látok mindent. A csipeszek is jól működnek, meg vagyok elégedve vele.
Azt nem árt tudni azért, hogy csak "akksiról" működik, azaz töltés közben nem. Így előre kell gondolkodni, hogy fel legyen töltve a használatra. (Vagy eleve úgy kell elrakni.)
Víz alatt még sosem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Víz alatt még sosem próbáltam.

bokihugi

2013. augusztus 2.

Tavaly nyáron könyörögtem ki születésnapomra. Most már nem ezt rendelném, hanem azt amelyikhez nincsenek plusz tartozékok (5180
Legs ), mivel sosem használom sem az archoz való csipeszt, sem a cserélhető kis "fejeket/kupakokat" A lámpát nagyon szeretem. Megvagyok vele elégedve, az eddigi legjobb epilátorom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 2.