Braun

Ár:   109 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikosz90, Módosítva: 2016. december 6.

Ár:   109 990 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Braun Silk-expert IPL. Tartós és látványos szőrtelenítés az egyetlen olyan IPL technológiával működő készülékkel, amely alkalmazkodik a bőrhöz.

• 300.000 villanás - Akár 15 évnyi kezelést biztosít a teljes testfelületen vagy 35 évnyi kezelést a lábszáron, a bikinivonalon, az arcon és a hónaljon.
  • Intelligens SensoAdapt™ bőrtónus-érzékelő - A bőrtónus eltérő testünk különböző részein. Az egyedülálló SensoAdapt™ bőrtónus-érzékelő folyamatosan – másodpercenként 80-szor – méri a bőrtónust, és automatikusan ennek megfelelően állítja be a fény erősségét a legnagyobb hatékonyság és biztonság érdekében.
  • Siklás üzemmód - A gyors és hatékony IPL-kezelés érdekében használja a siklás üzemmódot. Az eredmény: több villanás, kevesebb kihagyott terület.
  • Gyors IPL-kezelések - A Braun Silk-Expert IPL készülék hatékony, mégis gyors kezelést nyújt: 8 perc alatt végez a nagyobb testrészek, például a láb és a kar kezelésével.
  • Klinikailag tesztelt - A professzionális fénytechnológián alapuló Braun Silk-expert IPL készüléket klinikailag teszteltük a biztonságos és hatékony otthoni használathoz.
  • Testre szabott kezelés: Normál, kímélő vagy extra kímélő üzemmód - Normál üzemmódban a készülék teljes intenzitással működik, és folyamatosan alkalmazkodik a bőrtónushoz. Kímélő üzemmódban a Braun Silk-expert a normál üzemmódhoz hasonló gyorsasággal és pontossággal alkalmazkodik a különböző bőrtónusokhoz, azonban alacsonyabb energiaszinten dolgozik. Extra kímélő üzemmódban a Braun Silk-expert minimálisra csökkenti az energiafelhasználást a fenntartó kezelési szakaszban, így ideális kezdő felhasználóknak, valamint az érzékeny területek kezelésére.

Annie25

2021. december 1.

UPDATE
Úgy érzem épp ideje egy frissítésnek :) Továbbra is állítom, hogy életem legjobb befektetése volt ez a gép! :) Mostanra már a lábam szinte teljesen szőrtelen (a lábszáramon elvétve előfordul 1-2 szál, a combomon egy szál szőr sincs!!), a teljes lábamon már bírom a 3-as fokozatot is. A bikinivonalam is elkezdett ritkulni jelenleg olyan 70%-os az eredmény (ezt csak 1-es fokozaton bírom :) ). A hónaljam is egy csoda, de még csak 50%-os nyílván ott mióta szőrtelenítek borotválom és nagyon erős a szőr, ezt még 2-3 hetente kezelni szoktam 2-es fokozaton. És ami még különösen szuper, hogy mióta ezt használom nincs benőtt szőrszál, begyulladt szőrtüsző, semmi.

2021.03.12. Nekem az 5-ös verzió van meg. Rengeteget hezitáltam hogy ezt vegyem vagy a Philips ipl-t de nem bántam meg hogy a Braunt választottam. Igazából csak azt nem tudom hogy miért vártam ennyit hogy megvegyem :)
Egyszerűen fantasztikus!!! December óta használom heti rendszerességgel, már csak ritkábban mert a lábam szinte teljesen szőr mentes. A combomon már egy szál szőr sincs, a lábszáram is 90%-osan megritkult. A hónaljam nagyobb falat mert ott nagyon erős volt a szőr sokat borotváltam de ott is elkezdett már ritkulni látványosan! Bikinivonalon is elkezdtem használni ott is ritkul a szőr.
Az első 6 hétben csak 1es fokozaton csináltam mostmár 2esen csinálom hónaljon nem kellemes de simán kibírható!
Sajnálom hogy nem szereztem be már sokkal hamarabb! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 1.

UPDATE

Sajnálom hogy nem szereztem be már sokkal hamarabb! Csak ajánlani tudom!

Barbara2021

2021. november 30.

BRAUN IPL PL5124 én erről tudok véleményt írni. 2 honap használat után alig van honaljszorom, pedig nem használtam hetente. Látványos. A lábam és a karom sosem volt nagyon bundás, ott nem olyan drasztikus a különbség. A bikinivonalam jobban tartja magát. De szerintem a szezonra már jó lesz az is. Egyáltalán nem csíp, teljesen elhanyagolhato érzés. Gyorsan lehet vele haladni. Érdekes olvasni a többiek véleményét. Sajnálom akinek fájt, nekem 3-ason se volt semmi szinte. Teljesen egyedi lehet ki hogyan reagál rá. Mindenesetre én vilageletemben mindenemet borotvaltam, mert az epilalast és gyantázást nagyon nagyon fájdalmasnak érzékeltem. Szóval aki kibir egy gyantázást, az kibirja a IPL csipeseit is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 30.

PatakiBoglarka

2021. augusztus 11.

Nekem is a Silk Expert Pro5 van meg, atyaég, életem egyik legjobb befektetése volt ❤️ már pár használat után elmúltak a korábbi bőrirritációim, lelassította a szőr növekedését, és több helyen már elkezdett kikopni a szőr (bikinivonat, láb). Eddig 5 alkalommal használtam, de már most látványos a változás, bátran ajánlom mindenkinek, aki még hezitál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Gyevocska

2021. július 6.

Már jó fél éve van meg ez a fantasztikus, csodás szerkentyű! Csak szuperlatívuszokban tudok róla véleményt mondani. Hála istennek, nagyon jó áron sikerült hozzájutni.
Adva vagyok én, egy igazi mediterrán típusú nő, aki a fél életét azzal töltötte, hogy eltávolítsa a nemkívánatos szőrt a testéről. Ami sok. Nem kicsit. Nagyon. És elég volt fél év, és lényegében a nagyjától megszabadultam. Pedig voltak időszakok, amikor igencsak hanyagoltam a villantást. Kicsit macera egyszerre leborotválni mindenhol magam, +minden kis nyavalyás anyajegyemet fehér ceruzával lesatírozni. A kezdeti lelkesedés 2 hónap alatt lanyhult, de lábszáramon térdig így is a kis nyüves szőrszálak 90%-ától megszabadultam. A combom hátoldalán már nem ilyen egyszerű, de 50%-ban már ott is kiritkult, a maradék sokkal puhább, és lassabban is nő. Itt viszont valamiért elég fájdalmas, még a legkisebb fokozaton is.
Egyetlen hely, ahol nem igazán látok változást, az a hónaljam. Ja, és az arcomon, meg az államon.
Érzékeny lelkületűek most ugorjanak! A hasamon is szinte eltűnt minden szőr, a combom belső felén is már ritkul. Nemrég nekiveselkedtem a bikini vonalon is, na, az nagyobb falat lesz.
De most már a cél előtt egy csigahosszal nem adom fel! Minden egyes villantás közben régi, „szép” emlékek is felvillannak. Figyelem, nosztalgiázás következik! Amikor én kb. tíz évesen el kezdtem szőrösödni, hát, kivert a víz. De a családban az a módi dívott a 80-as években, hogy a nő úgy jó, ha szőrős! Juj! Időnként elcsórtam apu borotváját, de ezt sűrűn nem tehettem meg. Aztán anyám kölcsönkérte egy trendibb kollaganőjétől az első epilátort, a Lady Remington Liberty-t, majd az egész család röhögve körbeállt, hogy lássák, üvöltök-e. Összeszorított foggal végig szőrtelenítettem magam, pedig tényleg ordítottam volna tőle. Az első gyantáztatásom maga volt a megváltás. De sajnos nem igazán volt hosszú távú hatása annak sem. 6 hét mi? Francokat! 2 hét múlva már bújtak is ki. Az első fizumból 19 évesen megvettem az első epilátoromat. Ezt 5 év alatt leharcoltam. Aztán még egyet! Krémekkel való próbálkozás: bőröm ment, szőr maradt. Szóval, kérem szépen, volt itt minden már! És akkor jött ez a megváltás, ez a mennyei csoda! Áldott legyen a neve, aki kitalálta! Ámen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 6.

Zember

2020. november 14.

Én a Braun Silk-expert Pro 5 PL5137-es verziót vásároltam meg, szerintem a legújabbat ami a piacon jelenleg van ebből a márkából :) Bár elég nagy befektetés volt számomra és sokszor átgondoltam, sikerült egy kisebb kedvezménnyel hozzájutnom. 8 hete használom, ergo 8 kezelésen vagyok túl és eddig nagyon nagyon elégedett vagyok! Azt teszi amit ígér, a 4-5 hét körül látványosabban kevesebb szőr volt a lábamon, combomon, megritkultak a bikini vonalnál is. Én is a nagyon fehér, iszonyat sápadt bőrű s mellé a sötét szőrű kategória vagyok, emellett még PCOS-es is, ami még fokozottabb szőrnövekedést eredményez. Régen gyantáztattam, utána epilálni és borotválni kezdtem felváltva, de mindig kínszenvedés volt. A gépet használom a karomon, hónaljamon, bajuszon, bikinivonalon, combon és lábszáron is. Nekem igazi megváltás volt a gép, elég heti 1-szer borotválni a kívánt területeket a kezelés előtt. Jó szívvel tudom ajánlani mindenkinek aki gondolkozik rajta s hasonló kategória mint én! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Knori

2020. július 18.

A BD3001 verziót vettem meg, csak a lábaimra és a hónaljamra használom. Pont a célközönség vagyok, világos bőrrel és sötét szőrzettel. Minőségibb gépet szerettem volna kipróbálni de nem akartam sokat költeni rá, így lecsaptam idén tavasszal egy alig használt darabra. Kb. 1 hétig használtam minden nap egyszer, ez alatt az idő alatt olyan szépen megritkította a szőrt, hogy azóta kb. havonta 1-2 alkalommal kell csak borotválnom és utána megyek végig rajta a géppel, de az a kevés is ami kinő, olyan gyenge és szinte színtelen, hogy rajtam kívül senki se látja, még a párom se :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 18.

Jdora

2020. július 4.

Másfél hónapja vettem a Pro 5-öt verziót. Teljes lábon, karon, hónaljon és arcon használom. Korábban epillátort és borotvát használtam, fehér bőrű és sötétebb szőrű vagyok. Heti 1x használom, a legerősebb fokozaton. A második alkalom után a karomon és a lábamon már ritkult a szőr, ami visszanőtt, az is sokkal lassabban nőtt és sokkal puhább volt. Sima borotválás után már 2 nap múlva szúrós sötét szőr nő, most meg 4-5 nap múlva kezdett csak el el kinőni.
Másfél hónap használat után, a karomon és a lábamon már csak helyenként van kevés szőr. Hónaljban kb. a szőr fele tűnt el eddig.
Mivel még nem vagyok rutinos használó kb. 15-20 perc, amíg véigvillogtatok mindent. Sosem tapasztaltam bőrpirosodást vagy fájdalmat. Érzékeny bőrű lányom is használja, ő a közepes fokozaton, de neki sem pirosodott ki a bőre.
Nagyon megszerettem a gépet, mert sokkal kevésbé macerás mint az epillálás (nekem az majdnem 1 órás "program"), nincs fájdalom és tényleg szép sima a bőr használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

Nyuszikaaah

2020. április 6.

Én a BD 3005 verziót vásároltam meg. Már az első kezelés után észrevettem hogy nem viszket a bőröm, és nem pattogok ki. Egy hét után borotváltam újra magamat, a második kezelés megkezdése előtt. Sokkal kevesebb és gyengébb szőr volt rajtam. Sokkal siklékonyabb és gyorsabb volt a borotválás. Nincsenek csúnya, borostás fekete pöttyök a lábszáramon, nem pattanásos a bikinivonalam, sokkal selymesebb a bőröm. Mindez ilyen hamar (!) Nagyon várom a további eredményeket... Majd még update-elek.
Szerintem nagyon jó termék!
Update : 10 kezelés után 2 hét alatt sem nőtt látható szőröm. Ha végigsímítom magam, érzem ugyan, de tulajdonképpen szinte semmi sincs. Remélem eljön majd az idő, amikor valóban nulla lesz hetekig. Annyi negatívumot írnék, hogy nem villan az olyan gyorsan még sikló módban sem, hogy az ígért percek alatt végezzek egy testfelülettel... Ha csak feléből-nagyjából végighúznám magamon, akkor sok felület kimaradna. Idegörlő sztori végigvillognom az én hosszú és vaskos lábaimat.... Dehát a szépségért szenvedni kell 😁 A hatás mindenképpen kárpótol, így marad az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 6.

Szerintem nagyon jó termék!

Ennikoo

2020. február 26.

Braun 5117, 5ös szériát vettem, 2 fejjel.
3.használat után a lábamon kb. 50%-al kevesebb, nunimon kb 30%-al kevesebb a szőr.
Nagyon hasznos a kisebb fej, mert pl. a boka, lábfejnél nem villantana, mivel a csont miatt nem tud felfeküdni teljesen.

Amit elszúrtam, nem csináltam bőrpróbát a türelmetlenségem miatt. Normál módban 2 napig annyira viszkettem, hogy kihólyagosodott, kivakartam....
Szerencsére meggyógyult a következő hétre, úghyogy folytathattam a kezelést. A 4.kezelést az extra kímélőn csináltam, messze még a nyár, látom, mennyire hatékony ez a gép...
Előző este borotválkozom és másnap reggel csinálom. Délutánra már picit bizsereg, de nem vészes. jah, a hónaljamon a 3.kezelés után már kb 10% a szőr....hihetetlen!!!

Nagyon ajánlom mindenkinek, aki megfelel a bőrtónus illetve a szőrszín skálának, csak ne a normálon használja szerintem, mert nagyon erős a gép. A kezelést alig érezni, csak én, akinek nem is érzékeny a bőre, szal még engem is kikezdett.....de megéri!
az Extreme Digital-on vettem 114990-ert, korrekt, pontos cég.
Kérdezzetek nyugodtan, bármi van!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 26.

Braun 5117, 5ös szériát vettem, 2 fejjel.

az Extreme Digital-on vettem 114990-ert, korrekt, pontos cég.
Kérdezzetek nyugodtan, bármi van!!!

Mantra

2020. február 24.

Másfél hónapja vettem meg a PL5124-es IPL villanófényes készüléket. Néhány napom ráment, hogy ezt vagy a Philipset válasszam, de épp akcióban volt és a 400ezres villanás elcsábított.
Negyedik alkalommal használom, de szemmel látható a változás. Volt olyan rész (has, mell), ahol már az első alkalom után 2 hétig alig nőtt szőrszál, most a 4. alkalommal is csak kevéske és gyengécske. Az arcomon a száj feletti részen is igen hatásos, bajuszgyanta felejtős. Lábon, fazonon ezután kezdem használni.
Érdemes a leírás szerint használni, nekem a bőrpróbán megégette kicsit a lábam...közvetlen előtte borotváltam és teljes fokozaton használtam. Mostmár előző nap borotválkozom és csak gyengére vagy közepesre állítom, még úgy is "megcsípi" a bőröm. Nem kimondottan fáj, de kicsit kellemetlen.
A használata könnyű és gyors, pillanatok alatt végig tudom villantani a testrészeim.
Nekem tökéletesen megéri, hogy nincs nyűglődés az állandó szőrtelenítéssel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Nekem tökéletesen megéri, hogy nincs nyűglődés az állandó szőrtelenítéssel.