Brilla

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. november 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az arctisztító fekete szappan fokozott gyógynövény tartalmánál fogva segít regenerálni a problémás bőrt. A pattanásos és mitesszeres bőrt egy lépésben tisztítja, finoman fertőtleníti miközben nem szárítja ki. Nem tartalmaz mesterséges habzó anyagot, valamint tartósítószert és színezéket sem.

Kiszerelés: 250 ml

akascha

2015. április 21.

Szeretem a fekete szappanokat, az Ilcsi féle is kedvencem volt, csak körülményes beszerezni. Nemrégiben egy kiállításon megláttam ezt és muszáj volt megvennem. Beszélgettem egy kicsit a termék készítőjével, és kiderült, hogy Ilcsi néninél tanulta a kozmetikus szakmát, ez meggyőzött és kíváncsivá is tett a termék iránt. Nos nekem kicsit szárítja a bőröm, de szépen leszedi a sminket is, és nagyon jó arctisztító. Hajra is kipróbáltam, és nagyon jól működik samponként is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

Goldapple

2015. április 13.

Félve kezdtem el használni, a színe, az állaga és az illata miatt. Nem szabad azonban előre ítélkezni, mert tökéletes vele az arctisztítás és egyáltalán nem szárít. Jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

Emulgeálószerek: Potassium Olivate
Tisztítószerek: Potassium Olivate

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.