Brilla

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Brillakft.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: S-Creamer, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Brillakft.hu, 3490 Ft

Antioxidánsban gazdag, mélyhidratáló csokoládépakolás.

Az antioxidánsokban, ásványi anyagokban gazdag csokoládét megbolondítottuk kakaóvajjal, shevajjal, szőlőmagolajjal és tokoferollal - extra természetes E vitaminnal. A pakolás késlelteti az idő előtti öregedési folyamatokat, anti-cellulit hatású.

Kiszerelés: 125 g

Ár: 3490 Ft , Eladó: Brillakft.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel,bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Shopie

2018. október 8.

Isteni az illata, szinte beleharapnék. Nekem könnyű volt a használata, utána a bőröm extrapuha. Másnap sem éreztem, hogy zsírosítana.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

sosebocsi

2015. január 4.

Nekem nem tetszik :/ .
Picit macerás a használata és csak addig hidratál ,amíg az a jó zsíros rétege ott van az arcon. Másnap reggel utcára menetel előtt muszáj megmosnom arcomat (mert fénylik ,mint egy diszkógömb), azzal le is jön a zsíros réteg és mintha nem is használtam volna olyan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Nekem nem tetszik :/ .

antónia59

Korcsoport: >54
2014. április 15.

Valóban olyan, mint egy jó minőségű étcsokoládé. Isteni csoki illatú, a színe sötét barna, könnyen kenhető, a hatása csodálatos. Nagyon puha, selymes a bőr használata után és aznap nem kell arckrém sem, mert egyszerűen nem igényelte a bőröm. Szerintem sokáig elég lesz, mert elég nagy kiszerelés. Ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0