Brilla

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Brillakft.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anheszenamon, Módosítva: 2014. június 5.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Brillakft.hu, 1190 Ft

Az aktív szénrészecskék megkötik a felesleges zsírt a bőr felületén, a méreganyagoktól a bőr mélyebb rétegeit is megszabadítja. Megszünteti a bőr zsírosságát. Kíméletesen, ennek ellenére alaposan tisztít, így a napi szennyeződést és a smink nyomait is alaposan eltávolítja. Használhatod aktív arctisztítóként is vagy a tested bármely részén hiszen: fertőtlenít, nyugtat, összehúzza a pórusokat, frissít, hidratál és méregtelenít.

Ár: 1190 Ft , Eladó: Brillakft.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel,bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zsatima

2017. június 12.

Nagyon jó, csak sajnos nem tudtam beszerezni az utóbbi időben. Ajánlom a zsíros-kombinált bőrűeknek és aki seborheávak küzd az arcán is, nekem nagyon jól kezeli :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Ez talán nem volt annyira rossz a bőrömnek, mint az Ilcsi fekete szappan, de jó se. Egy életre elfelejtem a fekete szappanokat, valószínű nem az én bőrömnek találták ki.
Három csillag csak azért , mert nem volt olyan durva, mint az Ilcsi és szebb az INCI-je.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

csengevarga

2015. március 16.

Imádtuk! Nagyon jó az igazi problémás tinibőrre. Finom illata van, nyugtatja a bőrt, leveszi a pattanások pirosságát, enyhíti a bőr zsírosságát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Palmate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.