Brilla

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Brillakft.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: S-Creamer, Módosítva: 2017. október 6.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Brillakft.hu, 1990 Ft

Színezék és tartósítószer mentes natúr tusfürdő

"Kizárólag növényi alapanyagok felhasználásával készítjük natúr tusfürdőinket. A felhasznált prémium minőségű olajok és illóolajok biztosítják, hogy natúr tusfürdőnk maximálisan ápolja az érzékeny és száraz bőrt. Ugye milyen szép arany színű ez a természetes tusfürdő? Azért van ilyen gyönyörű arany színe, mert a felhasznált bőrápoló olajokon és növényi kivonatokon kívül nem tettünk bele semmilyen színezéket, hogy ezzel se terheljük tovább a bőröd."

Ár: 1990 Ft , Eladó: Brillakft.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel,bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Emulgeálószerek: Potassium Olivate
Tisztítószerek: Potassium Olivate