BrillBird

Ár:   2380-2800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Brillbird szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sün, az összetevőket feltöltötte: nellcso, Módosítva: 2016. november 9.

Ár:   2380-2800 Ft
Lelőhely:   Brillbird szaküzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A zselés lakkok új generációja: kész körmök akár 20 perc alatt

A mindössze egyetlen rétegben fedő, fixálásmentesen eleve fényesre kötő géllakk közvetlenül az előkészített körömlemezre kenhető.

27 tartós, kopásálló gyönyörű divatszínben kapható

• ultragyors
  • alapanyagigény a negyedére csökken: nincs szükség alaprétegre, fedőrétegre, egy réteg szín elegendő, nincs szükség fixálásra sem
  • tökéletes fedés 1 rétegben
  • "körömbarát" - a természetes körmöt csupán finoman kell polírozni
  • tökéletesen, könnyen oldható

Ár: 3600 Ft + posta , Eladó: tedy
Állapot: Használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Banki utalás

szata1

2020. június 3.

Kicsit vegyes érzéseim vannak. Nem rosszak, három színt vettem elsőre. Kettő iszonyú sűrű volt, nem fedtek annyira jól vagy pont a sűrűség miatt picit csúnyácskára, csíkosra kötöttek. Három réteg kellett belőlük, hogy jól nézzenek ki, viszont tartósak. A harmadik egy nagyon finom csillámos piros, brutál szép. Az állaga folyósabb, amit én sokkal jobban szeretek és jóval pigmentáltabb is, de picit hajlamos a kopásra. Amúgy is mindenre szeretek fényzselét tenni, még az ilyen egy lépéses lakkokra is, de a pirosnál van, hogy két réteg fedőt is kap a köröm. Nem tökéletesek, de a crystal nailsnél nagyságrendekkel jobbak. Nyilván három színből nem alkothatok az egész termékcsaládról véleményt, de szerintem inkább hagyom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

zuleyka

2018. július 30.

Nekem nagyon bejött.

Általában 1,5-2 hétig fent marad a körmömön és nem veszem észre, hogy gyengitené. Jó, hogy a körmök előkészitéséhez elég a kezdőkészletben is megtalálható No Scrub folyadék és nem kell reszelgetni.
A világosabb szineket viszont sokkal nehezebb szépen felvinni, folyósabbak mint a sötétebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Nekem nagyon bejött.

Noemie

2017. november 6.

Huh, nem is tudom, hogy mit gondoljak. Nem bir ki 2 hetet, sehogysem. 3 nap max, akkor már kopik a vége, a 7. Napon pedig egyben le lehet húzni a koromről. Mindent úgy csináltam, ahogy azt kell, mégse, pedig 2 színnel is próbáltam. A nude eldolgozhatatlan, a piros legalább szépen terül. Egyetlen előnye van, hogy 1 perc alatt szárad, a gyerekek miatt ez ez tényleg fontos. Pont azért vettem, mert nem akarok 3 naponta lakkozgatni, de ezzel ugyanott vagyok...
Most rendelek CN alapot és fedot, aztán meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Most rendelek CN alapot és fedot, aztán meglátjuk.

arcoiris

2017. szeptember 25.

A kezdőkészletet vettem meg egy nude színnel, és hát nem vártam túl sokat magamtól, mivel nem vagyok körmös és picit türelmetlenkedem is néha, de nekem nagyon jól teljesít, 2 hetet is kibír, maximum annyit követtem már el, hogy túl vastag lett néhol-megfolyt kicsit a körmöm szélén és ezért nem kötött meg és ott lejött. Amúgy teljesen elégedett vagyok vele. Másik színt még nem próbáltam ettől a márkától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

meridaa

2017. szeptember 11.

Nekem nagy csalódás eddig, sajnos...pedig nekem még nem volt gél lakk, ami lejött volna a körmömről, igaz, eddig nem is magamnak készítettem el. Első próbálkozásom a Nude készletből a rózsaszín: eldolgozhatatlan, egy nap után le tudtam szedni a körmeimről. Így próbálkoztam a kezdőkészletben lévő élénk pink színűvel, hát sokkal szebb lett az eredmény, 2 rétegben vittem fel, de sajnos pár nap után szintén pár helyen megadta magát. Még nem adom fel, de azért elég szomorú vagyok, sokat költöttem a Nude színekre, hogy kidobjam...

Nővérem is kipróbálta, ugyanúgy járt mint én, teljesen lepattog és leszedhető a lakk a körömről... Senkinek nem ajánlom!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

virnajnifr

2017. augusztus 3.

Borzalmas! Az ecsettel nehéz dolgozni, nehéz szépen eloszlatni a lakkot. A fénye rettenetes, néhány nap után le is kopott, lepattogott. Senkinek nem ajánlom, egy használat után a kukába került.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

miti08

2017. július 10.

Ez volt életem első gél lakja, 1 éve vettem. A GOGL21 CLEAR árnyalatban van meg, amely egy színtelen kiadás. Szépen terül, ez tény, de nekem nagyon lassan szárad. Illetve lehetetlen, hogy 1 rétegben jól fedjen, nekem 2 réteg kell belőle jobb esetben. Ettől függetlenül néha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

lia007

2016. november 29.

Első géllakk próbálkozásom, még tavaly év elején rendeltem meg a nude csomagot... mindent a leírtaknak megfelelően csináltam, puffereltem és prep is került a körmeimre mielőtt a lakkot használtam volna. Szépen terült, két rétegben tökéletes volt a fedése a végeredmény elképesztően tetszett... viszont az én körmeim nem bírták.. már aznap letört egy aztán szépen sorban még jónéhány... később adtam neki még egy esélyt de sajnos a tapasztalat ugyanaz volt. Műkörmös unokatesóm utasításai ellenére... merthogy azt gondoltam én csinálok valamit rosszul. Gondolom akinek jobb minőségű a körme annak bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

nellcso

2016. július 2.

Két árnyalatot szereztem be az első vásárlás alkalmával, egy hideg rózsaszínt (GL34) és a kezdőkészletben lévő pirosat (GL30). Sosem használtam még géllakkot ezelőtt, ezért amikor az első napokban egy-két ujjamról már le is pattogott, arra gondoltam biztos én rontottam el valamit. Azóta viszont már lassan egy éve használom és a tartóssága még mindig probléma. A piros árnyalatú vékony rétegben tényleg kitart egy hétig (ennyit is csak alaplakkal együtt), de a rózsaszín esetén ez lehetetlen. A színük szép és fényes, de valószínűleg legközelebb nem ezt fogom választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

angi9207

2015. november 18.

2014. 04. 24.: Futárbácsi ma meghozta a kezdőcsomagot, plusz a 3 színből álló Nude szettet.
Szépen terül, nincs csík, bár a Nude készletből a babarózsaszínnel kicsit birkózni kellett, de a végeredmény nagyon szép lett, egyetlen folt nélkül, egyenletesen eloszlott.
Lehetne kicsit fényesebb is, de ez nem von le az értékéből, na meg majd segítünk rajta egy fedőfénnyel. :) Mmm, meg talán lehetne szélesebb a választék, egy pár színt fel tudnék sorolni amit igazán kiadhattak volna. De később hátha jönnek újabbak. :)
Nagyon nagyon imádom, már most. :) Később jövök update-el tartósságügyben.

UPDATE 2015. 11. 18.: Hosszú ideig félre volt téve, (na nem azért, mert nem lett volna jó, hanem valahogy unalmasak voltak a színek) közben műkörmöm is volt, de visszatértem hozzá. Töretlen a szerelem, az új színeik csodásak, apránként szerezgetem be őket, kb. már 8-10 színem van. a Brush&Go TOP-nak pedig külön örülök, tükörfényes körmöket lehet vele csinálni. :) Tartós, hetekig bírja, nem pattog, nem kopik. Szépen is terül (már amelyik, van, ami hajlamos csíkozni), nem bubisodik, bár van mikor birkózni kell vele, de megéri a fáradtságot. A legkisebb kiszerelés iszonyú sokáig elég, szóval én amondó vagyok, hogy érdemes beruházni rá sima körömlakk helyett. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Nagyon nagyon imádom, már most. :) Később jövök update-el tartósságügyben.

Színezékek: Pigments

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.