BrillBird

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Brillbird szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kivike, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Brillbird szaküzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Rugalmasságánál fogva jól ellenáll hirtelen behatásoknak (ütés, feszítés). Nagy molekulájú, megerősített „kaucsuk” hatású átlátszó építő zselé. Tökéletes választás a saját köröm megerősítéséhez.

• erős tapadás és rugalmasság
  • jó formázhatóság, lágy terülés
  • könnyű reszelhetőség
  • gyorsan készíthetők vele rövid körmök
  • egyfázisú, savmentes

Kötésidő: UV-lámpában: 2-3 perc, LED-lámpában: 1-2 perc

kivike

2016. december 17.

Évek óta géllakkozom a körmeimet, több-kevesebb sikerrel. Volt, hogy már a második napom lepattogott, vagy simán matricaszerűen lejött a lakk. Nagyon irigyeltem azokat, akiknek 2 hétig is fent volt mindenféle kopás, pattogzás nélkül. Amikor manikűrös csinálta, akkor is max. 10 napig tartott. Arra gondoltam, hogy túl gyengék a körmeim még ehhez is ,ezért olyan megoldást kerestem, ami a saját köröm megerősítését célozta meg. Műkörmöt semmiképpen nem akartam. A neten nézegetve találtam meg ezt a gumi csodát :) Szerencsére a munkahelyem közelében van egy Brillbird szaküzlet, ott vettem meg. Előtte jól kifaggattam az eladót, hogy kell felkenni. Megmondom őszintén, egy kicsit azért szkeptikus voltam, hogy fog működni az én körmömöm. De jelentem: nagyon szuperül!!!! Már egy hete rajtam van, nem kíméltem a körmöm, takarítottam, hajat mostam többször is, és meg sem mozdult, ugyanúgy néz ki, mint amikor felkentem! Nagyon örülök, hogy megoldódni látszik a problémám (jó, nem életbevágó, de én azért elégedett vagyok)! Mindenkinek ajánlom, akinek a géllakk sem volt tartós. Ez a kis 5 ml-s tégely nekem hónapokig elég lesz majd, úgyhogy szerintem jó vétel volt. Egyértelmű 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 17.