BrillBird

Ár:   1990 Ft és 2480 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   4 ml és 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   BrillBird szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2016. július 26.

Ár:   1990 Ft és 2480 Ft
Kiszerelés:   4 ml és 8 ml
Lelőhely:   BrillBird szaküzletek, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Gel&Lac-ok új generációja gyönyörű, színnel azonos üvegekben!

• sűrű állag – nem folyik be az oldalsó bőrredőkhöz
  • tökéletesen, csíkozásmentesen kenhető
  • még könnyebb oldhatóság, így még körömkímélőbb
  • rendkívül jól pigmentált színek
  • egyáltalán nem bőrösödik
  • több mint 3 hétig tartós

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

noricza

2021. február 27.

A Hypnotic kollekció szerintem mindent visz. Telített színek, tartós, sok-sok szín. Én személy szerint imádom. Az ára kicsit húzós ugyan de megéri. Sajnos átérzem a negatív kommentelők problémáját is mivel a nagyon világos színeknél 1-1 nél sajnos előfordul hogy az 1 réteg nem elég de szerintem nem is igérte egy reklámjában sem, mint CN-nél a one step amit 5ször kell áthúzni mire látszik valami belőle. Elég sok márkát próbáltam/használtam nem egy opi kategória, de szerintem teljesen randben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

RuzsnyomNiki

2020. szeptember 24.

Nem értem a negatív kommenteket. Nem vagyok szakember, amatőrként otthon dolgozom a Brillbird termékcsaláddal. A Hypnotic géllakkok tökéletesen működnek. Szinte már 1 rétegben majdnem tökéletesen fednek, nem folynak meg, könnyű a felvitelük. 3 hetet pedig tökéletesen bírnak. Természetesen nagyon fontos a jó előkészítés! Szívből ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

CathrinPellegrin

2020. június 18.

Nagyon nagy csalódás. Nem fed rendesen, minimum 3 réteg kell. Nagyon csíkoz felkenéskor, vastagabban kenve egyből bőrösödik, könnyen törik. Gyönyörű színek vannak amúgy, nem kopik, nem veszít a színéből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

szata1

2020. június 3.

Csak egy színt próbáltam a termékcsaládból. Sűrű volt, nem fedett úgy ahogy szerettem volna és picit csíkosra kötött, de csak pár centiről volt csúnyácskább. Három réteg kellett belőle, hogy kinézzen valahogy, így vastag lett a köröm és nem tetszett. Pozitívum, hogy tartós volt és bár nem fedett a legjobban maga a szín élénk volt és nem tért el a csomagolástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

orsid

2019. május 11.

nagyon szep szinei vannak,alap es fedolakkal,elokeszito folyadekkal 3 hetet siman bir.nem csikoz,nem folyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

tothjanka

2019. május 7.

Nemrég próbáltam ki, de előtte volt dolgom más márkákkal is (crystal nails, diamond nails, profinails, pearl nails). Gyönyörű fedés, jó minőség, és a szín tényleg olyan, mint ahogy azt a weboldalon, vagy az üvegén ígéri. Aránylag gyorsan is köt. Már 1 rétegben fednek a világos színek is. Nagy kedvenc az 51-es halvány orgonalila, legutóbb ez 4 hétig(!) bírta bármilyen színeződés/pattogzás/besárgásodás nélkül. Csak kettő dolog szól ellene: 1. aránylag kevés helyen lehet beszerezni, ha nem a netről akarod és a viszonteladóknál a színválaszték erősen korlátozott. 2. az ára szerintem még így is elrugaszkodott, most 4 ml = 1.990,- Ft, aminél azért mostanság vannak bőven barátibb árú, jó minőségű termékek. Ezért: négyes (fölé).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

gyongy97

2017. december 5.

Gyönyörű színe van, élénk, vizesen csillog. Viszont általában egy hetet se bír ki, akármilyen alap/fedőlakkot használok hozzá :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

angi9207

2016. augusztus 29.

08.12.: Mindig is túl bonyásnak találtam a gél lakkozást otthon, ezért mikor bejött a Brush&Go, rögtön beszereztem és kenceficéztem nagy örömmel itthon. Viszont egy idő után eluntam, hiányoztak olyan színek, amik szerintem elengedhetetlenek. A kezdeti lelkesedés lelohadt.
Aztán jött a Hynotic. Azokkal a színekkel, amikre azt mondtam, hogy na igen, végre! Viszont óczkodtam tőle, mert bond + 2 réteg szín + top + fixálás... Ez nekem magas, nem vagyok én körmös nem konyítok hozzá. Éshát mikor láttam a videókat, hogy milyen sokan az eredeti, macerásabb gél lakkozást csinálják otthon, gondoltam belevágok énis. Van már Scrub, nem kell még prep meg durva reszelővel nekiesni a körömnek meg satöbbi, hanem csak bufferrel mattítok finoman, Scrub, bond, szín, top, fix és kész.
Be is szereztem a hozzávalókat, és két színt. Az egyik egy gyönyörű mélybordó, a 41-es. Imádom a körmömön ezt a színt, a kedvencem és ez a fajta a tökéletes! :D Illetve jött még hozzám a 31-es számú, ez egy (képek alapján) nagyon szép nude rózsaszín, ezt egy alkalomra tartogatom, szeptemberben lesz tesóm esküvője, akkor szeretném használni és anya körmét is azzal szeretném megcsinálni.
Sűrű állagú, valóban nem folyik, könnyű használni, szinte lehetetlen összekenni a körömágybőrt vele. Szépen is terül, bár lehet (sőt biztos) hogy én vagyok béna, mert nagyon vékonyan kentem így kissé csíkozott és a második réteg sem fedett szépen, és ezért én adtam neki egy harmadikat is, így lett perfekt. :D Hiába a 3 réteg, az eredmény nagyon szép, sima, nem bumszli, olyan, mintha csak egy réteget kentem volna fel.
Minden egyes réteget (a bondot, a topot és a színt is) 3-3 percig köttettem LED lámpában, hogy tuti ne pattogjon le. Így kissé időigényes volt, de megérte a fáradozást. :) Nagyon szép fényesre kötött. Vettem különböző virágos körömmatricákat, egy-egy került a két gyűrűsujjamra. Mintha csak körmösnél jártam volna. :D
Időigényes (legalábbis ahogy én csinálom), de megéri, nagyon szép, egyenletes a végeredmény. :)

Tartósság ügyben még update-elek!

UPDATE 08. 29.: Most kezdődött volna a 4. hét, de tegnap este leszedtem, hogy pihenjen a körmöm kicsit. Ez alatt a 3 hét alatt pedig a szín egyáltalán nem pattogzott a körmömről, pedig kaparásztam vele meg minden egyéb, de meg sem kottyant neki. Egy kissé a fénye kopott csak, de ezt simán elnézem, azt lehet a legegyszerűbben korrigálni.
Leoldani sokkal könnyebb mint a Brush&Go-t. Nagyon szépen lejön, bufferrel megmattítottam, aztán épphogy csak átszaladtam rajta egy durva reszelővel. 10 perc gyűszűzés és úgy letudtam varázsolni, hogy egyáltalán nem sérült a körömlemezem. Hamar megvolt a dolog.
Több színt is be fogok szerezni belőle, nekem bevált. :) Bár igen, a 3 réteg nem az igazi, de én megbocsájtom neki, mert nem látszódott egyáltalán, hogy több van felkenve a kelleténél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Tartósság ügyben még update-elek!

Bringa11

2016. augusztus 12.

Angi9207 nem te vagy a béna, szerintem sem fed túl jól. :) Én már elég rég óta gél lakkozom a körmöm és elég sok márkát kipróbáltam már, és nem vagyok teljesen megelégedve a Brillbird-el. Szerintem túl híg a géllakkja és nem normális, hogy 3 rétegben kell felvinni a jó eredmény eléréséhez. A legtöbb géllakk 2 réteggel is tökéletes, és persze időben sem mindegy. Ezt a kék színt amúgy nagyon szeretem, gyönyörű színe van az állaga ellenére. Van ugyan ebből a típusból egy rózsaszín, na az borzasztó, annyira híg hogy abból majdnem hogy a 3 réteg is kevés, így azt nem is nagyon használom. Szerintem próbálj ki egy kicsit sűrűbbet, hidd el imádni fogod,(időben is jobban jársz) és utána át fogod értékelni a Brill-es lakkokat. :) (ajánlom, hogy próbáld ki: Diamond nails, UV Polish Gel, Crysal nails). Amúgy LED lámpa alatt én 1 percig szoktam minden réteget köttetni, és tökéletesen megmarad 2 hétig, de volt, hogy nem volt időm megcsinálni és 3 hétig is fent maradt (nyilván akkor már nem volt olyan szép). Szerintem a LED lámpa elég időtakarékos, és ha ilyet használsz akkor felesleges a 3 perc, 1 perc alatt is tökéletesen megköt alatta, főleg a Brill géllakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.