BrillBird

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Brillbird szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Brillbird szaküzletek

Borostyan

kjancsa67

Korcsoport: >54
2020. május 7.

Csak a legjobbakat tudom írni. Kezdő otthoni körmösként - hála a karantén időszaknak - ezt rendeltem, mert az egyik árnyalata a kedvencem - neon piros, ez vagyok én tavasztól őszig és néha még télen is.
Legelőször minden alap nélkül tettem fel, bolyhozás után acetonmentes lakklemosóval töröltem át a körmeim és HETEKIG tartott így is. Szóval megcáfolom, hogy extra előkészítést igényel és alap + fény nélkül nem tart sokáig.

Szerintem megéri a pénzét és ha lustaságomat leküzdve továbbra is itthon készítem magamnak a géllakkos körmeimet, más árnyalatot is veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. május 7.

Plusskutya

2019. június 8.

BrillBird termékben még nem csalódtam.
"Amatőr" körmös vagyok, csak saját magamnak gyártok körmöket, a többi márka termékeivel sokkal nehezebben boldogulok - volt, ami teljesen kifogott rajtam (nem szilárdult, ragadt, törött, feljött, stb.).
A BB körmös cuccaival ez csak nagy ritkán fordul elő, de valószínűleg az is inkább az én bénaságomnak tudható be. Szóval nagyon rendben vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 8.

BrillBird termékben még nem csalódtam.

heather

2015. május 31.

A körmösöm ezzel a termékkel dolgozik.
Imádom a színeit,a tartósságát.
Eszméletlenül precíz és igényes körmös,nem dolgozna ezzel,ha nem lenne jó.
Nekem 3-4 hétig sem lenne semmi baja,ha nem nőne ilyen gyorsan a körmöm,semmi se látszana rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 31.

A körmösöm ezzel a termékkel dolgozik.
Imádom a színeit,a tartósságát.
Eszméletlenül precíz és igényes körmös,nem dolgozna ezzel,ha nem lenne jó.

ukati

2014. február 1.

Csipkeorsika! Ehhez a fajta Gél Lakkhoz kell alap és fény, amúgy tényleg lejön. A cégnek van egy új fajta Gél lakkja a Brush&Go géllakk, na ahhoz tényleg nem kell se alap, se fény. Gyorsan megmattítod a legfinomabb - van kifejezetten ilyen reszelő - a körmöt, Primer, rákened a színt és már kész is és nagyon gyönyörűek a színei, abból is van hőre változó is. És még egy vicces termék a Shade&Go, ami a a lakásban átlátszó színű, amint kimész a hidegbe akkor pedig lila, piros vagy fekete, attól függ melyiket veszed meg :-)

Linszu, nálad is az volt a probléma, hogy ezt a fajtát használtad. Megszilárdult a lámpában, de fixálni kell folyadékkal, ami eltávolítja a felső ragacsos réteget. Ez a termék így működik. Ha otthon akarod csinálni magadnak, akkor a Brush&Go gél lakkját válaszd!

Itt van, hogy kell pontosan megcsinálni: http://www.brillbird.hu/mukorom-video/19-brillbird-brush-go-gel-lac-step-by-step

A hagyományost pedig így: http://www.brillbird.hu/mukorom-video/4-brillbird---gel-lac-step-by-step-mukormos-video

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

Orsyna

2013. július 9.

Szia csikeorsika!
hát én pont a T4-eset vettem meg a másikat akartam lehet véletlenül felcseréltem.Na mindegy ez is érdekes a lábkörmömre festettem tök vicces ha hűvösebb a lábam akkor pirosas lazacos ha meleg van akkor halvány rózsaszín szinte majdnem átlátszó.:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

Szia csikeorsika!

csipkeorsika

2013. január 9.

nekem az egyik thermo lakk van meg tőlük, ami sötétlazac-világosnarancs színekben pompázik, és hetekre a hatalmába kerített engem is meg a környezetet is. tényleg tartós, dehát gél lakk.. :) a színe pedig gyönyörű! az ára kevésbé..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Baboo

2012. október 2.

Nekem az F01-es neonpink árnyalat van meg. Nekem nagyon bevált, gyorsan köt a lámpában és szépen tartja a színét hosszútávon is. Mind kézre, mind lábra előszeretettel használtam a nyáron. Nagyon erőteljes árnyalat. 2 rétegben fed szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

linszu

2012. szeptember 16.

Nekem a B2 szín van meg, egy abszolút csillámos sötétebb rózsaszínes krém-színű árnyalat. Többször is próbáltam újra használni, de sehogy sem akart megszilárdulni lámpázás közben és amikor húsz perc után is képlékeny és ragacsos volt, feladtam. Próbáltam a tetejére fényzselét is rakni, hátha az megfogja, de még az sem segített (pedig az a fényzselé minden másnál megkötött). Nem tudom, mit csinálhattam minden alkalommal rosszul, de sajna nekem nem vált be sehogy sem :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Színezékek: Pigments

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.