Britney Spears

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gretiperry, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: bogyós gyümölcsök, mandarin, cseresznyevirág, illatcserje, jázmin, tubarózsa, szantálfa, borostyán, vanília

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cilandi

2017. augusztus 25.

...Olyan kis kedveske...
Nem tömény, nem cukor, nem dög... Nyugodt, letisztult... Egyszer lehet, hogy Britney fantáziája is felnőtt lesz, könnyed lesz, légiessé, titokzatosság válik... Ez a tavaszi selyemsálaim illata, ami még őrzi a rájuk szórt akkordokat.. Amiből az erős fej jegyeket már kifújta a lengedező szellő... Amivel keveredik a virágzó cseresznyefa és a frissen hulló tavaszi eső... Ez mind a kikelet illata! Könnyed fuvallat! Valóban, van egy fázisa ami találkozik a Maui Fantasyvel, de egy idő után ismét elmennek egymás mellett a száradásban. Nem ez a legjobban sikerült Fantasy illat, de nagyon fogom szeretni, amit újra eljön majd a tavasz! Addig megismerem, felfedezem, ízlelgetem... Azoknak ajánlott, akik imádják a friss, könnyed, nem túl erős intenzitású illatokat, a rózsaszín szirmokat és a rózsaszín szirmok közt imádnak elveszni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

...Olyan kis kedveske...

pomme

2017. augusztus 16.

Engem a Circus Fantasy-re emlékeztet, talán egy árnyalatnyival jobb nála, de ugyanaz az irritáló virágillat van benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Ada992

2017. június 12.

A napokban fedeztem fel egy magyar online parfüméria kínálatában.Nagyon megörültem,mert azt gondoltam hónapokat,éveket kell várni rá,mire hozzájuthatok itthon.Imádom Britney parfümjeit.Vannak nagyon jók és kevésbé jók is. Alig vártam,hogy megszagolhassam,kipróbálhassam magamon.
A doboza gyönyörű,csajos,cukorka színekkel.Az illata isteni finom,kellemes.Gyümölcsös-virágos.Először a cseresznyevirág és a mandarin illatát éreztem. Kicsit hasonlít a Maui Fantasy-ra. Szerintem az egyik legjobb Britney parfüm,legalábbis számomra.Nem túl gyenge,nem túl tömény/fullasztó,hanem olyan pont jó. Eau de Toilette,de órák múlva is érezni az illatát.Szerintem tipikus tavaszi/nyári illat,de el tudom képzelni ősszel,télen is.Szerintem pozitív,vidám személyiségű fiatal lányokhoz/nőkhöz illő illat.Már most imádom, és 100 ml az enyém belőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.