Britney Spears

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2016. április 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: licsi, kiwi, jázmin, fehér csokoládé, cupcake

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Marina89

2021. július 3.

Gyerekkori sütibabámat idézi meg finom édes illatával. Sajnos nem tartós, így napközben többször is újra kell fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Nettney

2017. július 22.

Nem volt teszter kirakva a Rossmannban úgyhogy anélkül vettem meg . A pink Fantasyt ismerem, de nem szerettem a csömörsége miatt, gondoltam hogy hasonló lesz ahhoz de hogy ennyire? Mondhatni semmilyen változást nem érzek a kettő között. Tartóssága nagyon jó. Karakteres , csajos, én maximum télen szeretem az ilyen vattacukros illatokat. Most a szalonomban használom illatosítóként meg időközönként magamra is fújok belőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

L.ajla

2017. július 2.

1-2 hete vettem a Rossmann-ban 1.200 Ft-ért. Nem tudtam ott hagyni :)
Gondoltam,hogy elég édes illata lesz, de próba szerencse.
Valóban elég édes, ebben a melegben számomra szúrós illata van. (Ha napközben megcsapott az illata elkezdett folyni az orrom :D de ez nem csak a parfüm hibaja)
Viszont szerencsére nem vattacukor-szerűen édes, hanem még elviselhetően(számomra).
Tartóssága közepesnél kicsit jobb. Viszonylag sokáig éreztem a bőrömön. Hidegebb időben viselhetőbb lesz majd szerintem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

1-2 hete vettem a Rossmann-ban 1.200 Ft-ért. Nem tudtam ott hagyni :)
Gondoltam,hogy elég édes illata lesz, de próba szerencse.

Hanamizuki

2017. május 21.

Nem azért, de ez nem sima Fantasy csak más üvegben? Legalábbis a dobozára az van írva, hogy a kedvenc Fantasy illatod limitált kiadású üvegben. Korábban volt egy 5 ml-s Fantasy mintám, ami szerintem ugyanaz, mint ez. Amúgy édes, tartós illat, fehércsokis cupcake illatú, tökéletes azokra a napokra,amikor sütibaba szeretnék lenni. :) Igen, néha van ilyen...:D Nyilván nem a parfümök Chimborassoja, de azért négy *-ot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

jenny

2017. május 10.

Sikerült beszereznem az Aréna Rossmannban volt még belőle. Kellemes illat, édes és gyümölcsös is, de sokkal többet nem nyújt mint a sima Fantasy. Nyárra tökéletestes. Aki szereti a Britney Fantasykat ezt is fogja, (én legalábbis szeretem). :) De legközelebb inkább az eredetinél maradok, számomra az egy picit izgalmasabb illat. A tartósságával viszont nincs probléma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Ezelke

2017. április 22.

múlthéten szereztem be a rossmannban, 2499 ft volt a 30 ml-es.
imádom...tartós,csajos, édes.
ilyen időben nagyon jó. szerintem nyáron túl édes lesz de most ebben az őszies időjárásban szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

múlthéten szereztem be a rossmannban, 2499 ft volt a 30 ml-es.
imádom...tartós,csajos, édes.

kicsirita

2016. július 8.

Akcióban vettem a Rossmannban 3000 forintért.
Az illat édes, trópusi, nem egy hűde jellegzetes... De! A tartóssága nagyon tetszik! Nem bántam meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

Akcióban vettem a Rossmannban 3000 forintért.