Britney Spears

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

pomme

2017. április 30.

Azért vettem meg, mert a Bonbonhoz hasonlítják és valóban szinte egyformák. Ez már csak azért is megdöbbentő, mert Britney hamarabb dobta piacra ezt a parfümöt jó pár évvel. Egyetlen különbség amit érzek, hogy ez kevésbé narancsos. Van benne valami narancsszerű frissebb gyümölcsösség, de negyedannyi, mint a Bonbonban. Ennek külön örülök, mert nekem az már túl sok, legalábbis az én bőrömön nagyon érződik. Britney karamellás illata szerintem sokkal jobb, és bár Fragranticán nem írják, a fő illatjegye a creme brulee, szóval kicsit krémesebb, vaníliásabb karamell, mint a Bonbon, de ugyanúgy megvan benne az égetett cukor illata is. Tartóssága rajtam kb. 4 óra, igaz csak 1-et szoktam fújni, úgyhogy nem mondanám rossznak.
Update: rájöttem időközben, hogy se a Bonbont, se ezt nem szeretem annyira, hogy megtartsam, úgyhogy sokadik Tesómnál végzett parfüm lett belőle. Rajta működik, rajtam nem igazán, de legalább klasszul megosztozunk a parfümökön. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

mafalda

2016. november 30.

Na végül pumpa nélküli érkezett, ami a nagyobb baj, hogy az illata borzalmas.
Édes semmitmondó cukorszirup...Még a PS is jobb ennél az legalább feltűnő, de ez nem csak hogy édes hanem olyan acetonos kátrány szag társul hozzá. Hát se nem virágos se nem orientális, nem tudom ki kategorizálta, de ez nagyon félresikerült. Sajnálom hogy megvettem, pláne hogy csak a pumpa reményében.:( Ja és még a kis biléta is hiányzott róla. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Na végül pumpa nélküli érkezett, ami a nagyobb baj, hogy az illata borzalmas.

Tündérke

2013. augusztus 19.

Britney parfümjei közül ez elég távol áll tőlem. Sokszor meg is fájdul tőle a fejem, pedig nem fújok sokat belőle. Magamon nem igazán tetszik, viszont máson elég jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

babyface

2013. február 5.

ma érkezett ez az ínycsiklandó finomság... mámorító én mondom! nagyon erősen indít valamilyen meghatározhatatlan gyümölccsel majd finom édes cukros leszáradás következik, amit briginéni úgy szeret. édes, krémes minden tekintetben parfümínyencség! vattacukros, de nem a pinksugáros közönséges módján. látatlanban rendeltem de egyáltalán nem bántam meg. sosem gondoltam volna magamról, hogy a britney parfümök ilyen nagy népszerűségre tesznek szert nálam :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Judiit

2011. augusztus 16.

Nagyon finom. Britney hozza a kis édességet, de ez a leszáradáskor egy finom pézsmás, poros ínyencség lesz. Megvenném újra .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 16.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate