Britney Spears

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: gyümölcsös jegyek, tonkabab, vanília, orchidea, édes jegyek, szantálfa

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

nagy.nikike

2020. július 29.

Új kedvenc
Kellemes édes illat, nem folytó.
A környezetem mindig dicseri ha ezt használom ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Új kedvenc
Kellemes édes illat, nem folytó.
A környezetem mindig dicseri ha ezt használom ☺️

2019. november 4.

Nagy kedvencem! Isteni édes, karamellás illat, kizárólag télre. Tényleg hasonlít V&R Bonbonjára sokkal kedvezőbb áron. Nagyon tartós, egész nap intenzíven érzem magamon is. Csak annak ajánlom aki a nagyon édes illatokat is szereti, mert semmi gyümölcsösség vagy virágosság nem érződik, tömény édesség, de nem Pink Sugar módon... attól sokkal elegánsabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

VBr

2017. március 20.

Kedvenc illatom! Édespárti vagyok, és ez annyira jóóóóóóó. Nagyon sokáig kitart maga a termék, tartós is, bár azt sajnálom, hogy elég drága :( szállítással 8500 FT . Én pedig venném üzletből , de szerintem sehol sem árulják, csak az utánzatát. Aki esetleg látja valahol Pesten ezt a terméket írjon valahogyan :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

pomme

2016. november 22.

Nem tudom, melyik In Control Curious "igazi" adatlapja, szóval akkor ide is :D

Azért vettem meg, mert a Bonbonhoz hasonlítják és valóban szinte egyformák. Ez már csak azért is megdöbbentő, mert Britney hamarabb dobta piacra ezt a parfümöt jó pár évvel. Egyetlen különbség amit érzek, hogy ez kevésbé narancsos. Van benne valami narancsszerű frissebb gyümölcsösség, de negyedannyi, mint a Bonbonban. Ennek külön örülök, mert nekem az már túl sok, legalábbis az én bőrömön nagyon érződik. Britney karamellás illata szerintem sokkal jobb, és bár Fragranticán nem írják, a fő illatjegye a creme brulee, szóval kicsit krémesebb, vaníliásabb karamell, mint a Bonbon, de ugyanúgy megvan benne az égetett cukor illata is. Tartóssága rajtam kb. 4 óra, igaz csak 1-et szoktam fújni, úgyhogy nem mondanám rossznak. Viszont valószínűleg soha nem fogok ennyit elhasználni az alatt a kemény 1 hónapnyi 15 fokos tél alatt ami itt van, szóval aki ki szeretné próbálni, feltettem 10ml-s fújósat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

Nem tudom, melyik In Control Curious "igazi" adatlapja, szóval akkor ide is :D

klau0614

2013. december 3.

Nagyon finom,édes vaniliás csoda.:) Tartós is! Nekem van egy üveggel 50ml-es de csak párat fújtam belőle.Inkább tovább adnám mert nálam most más a favorit.Ha érdekelne keress meg: klau810614@gmail.com ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 3.