Britney Spears

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   Lidl   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nius, Módosítva: 2015. február 11.

Kiszerelés:   Lidl
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Simítólapok kerámia bevonnatal, 5-féle pótfejjel (3 méretben göndörítő, 1db spirál-göndörítő, 1db hajkefe rész)

Jossie

2015. január 19.

Páromtól kaptam (pontosabban, inkább kértem :D) Karácsonyra.
Nem mondanám rossznak, de a legjobbnak sem. Az egyenesítő és a kreppelő fejre nincs szükségem, így azokat csak próbaszinten próbáltam, nem tűntek valami jónak, de az előzőek miatt nem mondanák róla bővebb véleményt.
A göndörítő rátéteket próbálgattam, cserélgettem, csodálatos, sokféle göndörséget varázsolnak a hajamra, és még a mérhetetlen bénaságom ellenére is könnyedén megcsinálom őket, viszont a tartósságával már van némi problémám. Fésülni egyáltalán nem lehet a göndör tincseket ritka fogú fésűvel sem, mert azonnal elveszíti a formáját, és hajlakk nélkül talán öt percet sem bír, bár az én hajam mindig nagyon ellenálló volt, így valószínűleg nálam van a probléma, mindenesetre elégedett vagyok vele szinte teljes mértékben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

Páromtól kaptam (pontosabban, inkább kértem :D) Karácsonyra.

nius

2015. január 7.

A göndörítői profik, gyönyörű, tartós hullámokat csinál. Külön tetszik, hogy végre van valami, amihez alapból van egy vastagabb göndörítő, nem kell külön venni azt sem.
A simítóval próbálkozni felesleges, kb 1 óra után kidobja az "egyenességet". Pluszban nekem simítás közben a forró lap leesett, meg is égette kissé a kezemet, pedig pontosan volt rögzítve...
Ár-érték arányban nagyon is megfelelő, hiszen a göndörítő fejek tökéletesen használhatóak, 5ezret simán megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.