Britney Spears

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gretiperry, Módosítva: 2019. január 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: keleti-virágos

Fejjegyek: törpemálna, körte, lime

Szívjegyek: pünkösdi rózsa, vízililiom, jázmin

Alapjegyek: fás jegyek, borostyán, vattacukor

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. augusztus 17.

Meglepett Britney Spears, akitől egyetlen illatom sem volt még és valószínű, hogy nem is lesz. A meglepetés pedig abban áll, hogy ehhez az üveghez egy sokkal vattacukrosabb kompozíciót gondoltam, ami illene is az egykori tinisztár világához.
Ehhez képest egy "komolyabb", kissé édes illat fogadott abban az üvegben, ami hozzám érkezett - a maga kb. 10 ml-nyi mennyiségével. Ha megnézzük, hogy mi is került bele, érdekes, az alkotó fantáziája az egyszerű gyümölcsöktől a komoly összhatást nyújtó virágok mixéig terjedt, amiből egy majdnem klasszikus illat született az édes jegyek kedvelőinek. Kevés benne a fás jegy, tetszett volna, ha több kerül bele.
Tartóssága rajtam kb. 15 perc, hatósugara sem túl nagy, inkább bőrközeli.
Nem egy különlegesség, de jóval több, mint amit reméltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Tartóssága rajtam kb. 15 perc, hatósugara sem túl nagy, inkább bőrközeli.
Nem egy különlegesség, de jóval több, mint amit reméltem.

Cilandi

2019. március 20.

Az elmúlt 3 év illatainál ez egy kicsit erősebb kompozíció.
Maradt az édes illatvilág.
Fellelhető benne az anyaillat: Britney: Fantasy
Fellelhető benne egy kis Avon - Luck de szerintem azért, mert a körtét és a málnát együtt nagyon kedveli az Avon fő összetevőként az illataiban.
Fellelhető benne a Circus Fantasy illat is egy kicsit, köszönhetően az anya illat alapjainak a málnával való keveredésével.
A vattacukor érezhető, de nem hangsúlyos. Nem megy el Pink sugar irányba.
A virágok felfrissítik a sok-sok édességet :)
Nem érzem fásnak, bár mióta elmúltam 30, azóta az én bőrömön mindenből az édes jegyek jönnek ki hangsúlyosabban.

Összegezve: Ez egy kiegyensúlyozott inkább felnőttes illat (ellentétben a tavalyi Sunset Fantasyval, az inkább kicsit Black Opium irányú tinédzser illat).
Engem meggyőzött, szeretni fogom :) ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Az elmúlt 3 év illatainál ez egy kicsit erősebb kompozíció.
Maradt az édes illatvilág.
Fellelhető benne az anyaillat: Britney: Fantasy
A vattacukor érezhető, de nem hangsúlyos. Nem megy el Pink sugar irányba.
A virágok felfrissítik a sok-sok édességet :)

Engem meggyőzött, szeretni fogom :) ;)