Bronx Colors

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tika, Módosítva: 2017. január 9.

Ár:   1950 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online

2 az 1-ben filces szemhéjtus és játékos pecsét.

3 változatban kapható: Bronx Colors logó (nőnemet jelölő piktogram), csillag, szív

Lolychan

2018. április 29.

Én oda-vissza vagyok érte. <3 Zsíros a szemhéjam, így sokáig kerestem a megfelelő tust, de úgy érzem megtaláltam. <3 Lerobbanhatatlan. <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Zsuzsi216

2017. október 10.

A nyomdázós fele nagyon szupi. A csillagot és a szivecskét nyáron használtam fesztiválra.
A tus részét nem tudom használni, mert béna vagyok. Ez nem a termék hibája.
Majd még próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

A tus részét nem tudom használni, mert béna vagyok. Ez nem a termék hibája.
Majd még próbálkozom.

dorothymiller

2017. május 17.

Csodás kis szemhéjtus, még én is - aki képtelen jó tusvonalat húzni - boldogulok vele! Egyszerű használni, kézre esik és pont jó vastagságú vonalat lehet vele húzni. Nekem a csillag nyomdás változat van meg belőle. Esti bulis sminkhez nagyon szexi 1 vagy pár darab csillag a szemem sarkába (mint Kat Von D-nek). :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.