Brown Sugar

Ár:   10 750 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pampamacska, Módosítva: 2015. március 17.

Ár:   10 750 Ft
Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Sötét bronzosító, mely csodálatra méltó tökéletes, bronzbarna színnel kényeztetik bőrt, míg az exkluzív Sun-Conscious ™ szérum nélkülözhetetlen bőrtápláló és kondicionáló anyagokkal tölti fel azt, szilikonjai pedig szuper-lágy tapintást eredményeznek. A bőr alá vitt festékanyagok is megérdemelnek némi törődést… festék javító formulája élénkebb és friss megjelenést kölcsönöz tetoválásaidnak .

• Brown Sugar Fekete bronzosítók biztosítják a legmélyebb, szexi árnyalatot
  • Szilikonok & testvajak szuper lágy tapintással áldják meg bőrödet
  • Tetoválás védő összetétele élénkké teszi a bőr alatt lévő festékanyagokat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia