Best of Beauty 2019

BRTC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mikrokapszulába zárt nedvesség, hűsítő érzés, hidratálás és fixálás egyetlen tégelyben.
Selymes, pihekönnyű por állagú fixáló púder, mely egyszerre rögzíti a sminket, miközben ápolja is a bőrt.

Bár ez egy porpúder, de rendkívül magas nedvességtartalommal rendelkezik, ezáltal kellemes hűsítő érzést nyújt a bőrnek. A bőrt feltölti nedvességgel, és púderes hatás nélküli, feltöltve az apró ráncokat sima és tökéletes bőrképet biztosít.

A 3D hatású, visszatükrözi a fényt az arcbőrről, így optikailag is tökéletesíti azt. Áttetsző, így világos és normál bőrszínen is alkalmazható.

Természetes ragyogást biztosít, és fixálja a sminket. Leheletkönnyű viselet, nem nehezíti el a bőrt, és ha napközben újabb réteget viszel fel sem lesz nehéz vagy poros hatású.

Jázmin, levendula, krizantém, fehér liliom és írisz kivonatot tartalmaz, melyek mind hozzájárulnak a bőr hidratáltságához, illetve bőrtökéletesítő és bőrvédő hatásuk van.

Kiszerelés: 25 g

eo

2014. április 6.

Én is mintát rendeltem ebayről, ami meglepően nagy, de valamiért nálam mégis meglepően gyorsan elfogyott . :D Szóval szintén csak csatlakozni tudok, nagyon érdekes-fura érzés, hogy eleinte ilyen vizes. Tetszik. Sokkal szívesebben kentem nagy melegben ezt az arcomra. Elégedett vagyok, teszi a dolgát, csak arányaiban én drágának érzem, ahhoz képest, hogy nálam tényleg gyorsan fogy. Persze lehet én csinálok valamit rosszul. Azért megérdemli az ötöst. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

Picifalatka

2013. november 10.

Tényleg nagyon fura, hogy rendesen vizesnek érződik felrakásnál. Mókás érzés. :) Én elégedett vagyok vele, kevés kell belőle, passzol a színe, jól fed. Egy idő után T vonalban átzsírosodik, ez igaz. Nekem mindenesetre tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

melanie500

2013. július 25.

Nahát, azt hittem ez nincs fent... :)
Nagyon szeretem! 1 hete kaptam meg. E-bay-ről rendeltem egy mintát (5g-ot kb 1000 Ft-ért - egyébként ebay-en a nagy is nevetséges áron van, még 5000 Ft sincs), de ezt is ahogy nézem, hónapokig elég lesz. Kevés kell belőle, és azzal a kis pamaccsal is teljesen jól fel lehet vinni, amit adnak hozzá. Fantasztikus komolyan. Ahogy azok a kis vízkapszulák, vagy mik, rögtön reakcióba lépnek ahogy felpaskolod a bőrödre. Tényleg hűsít, frissít és ad egy kis nedvességet az arcbőrnek. Az illatát pedig egyenesen imádom! Számomra olyan, mintha valami virágmezőn sétálgatnék, és az illatot még percekig az eldolgozás után is lehet érezni. Remekül fixálja a sminket, pedig azt hittem a ParisBerlin transzparens púderénél nincs jobb. Kicsit csillog tőle az arc, de nem csillámosan, vagy túl fényesen, inkább csak egy kis egészséges fényt ad az arcnak, vagy nem is tudom hogy fogalmazzak... szóval nem az az irritáló zsíros csillogás, sem az a csillogós-fényesebben-világít-az-arcod-mint-a-nap fajta. Nem fényesedik át, egész nap tart. Ha a nap folyamán bármikor ráfrissítek, mert nem tudom miért... igazából nincs is rá szükség, csak szeretem az illatát, és azt a nedvesítő hatást :D.. na szóval nem rétegeződik, nem érződik úgy, hogy sok lenne és barokk kori fehér-fej kinézetem sem lesz. A kombinált bőrömön tökéletesen működik. A száraz részeket a nedvesség tartalma miatt hidratálja, a fényesedős kényes részeket pedig mattítja, és egységesebb bőrképet ad. Ezek a koreaiak tudnak valamit. Tényleg nem hittem, hogy létezik ilyen, de ez csoda számba megy. Azt hiszem beruházok a nagy tesójára is, és örök szerelem lesz a miénk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Nahát, azt hittem ez nincs fent... :)